Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 3D brýle, Ostatní nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3D brýle zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je 3D brýle. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek 3D brýle nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou 3D brýle? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D brýle zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 3D brýle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D brýle ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1211
1280x969
800x605
500x378
160x121

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 351 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 3D brýle patří do sekce Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ronald Reagan zdarma Podívejte se i na vektor Dioxin ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Romantický dárek ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, download, Ostatní, zdarma, free, vektor, 3D brýle, klipart, svg, ilustrace, 3D brýle

Doporučené použití klipartu: Pinterest, word, PowerPoint, prezentace, web, openOffice, pozvánky, inkscape, Facebook, památník, Twitter, plakáty, dokumenty, office, škola, články

Mezi hezké kresby patří i vektor Kobylka zdarma, obrázek Červený motýl ke stažení nebo klipart Znamení kozoroh ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.