Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 3D brýle (Ostatní) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 3D brýle zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název 3D brýle. Pakliže si chcete obrázek 3D brýle stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D brýle zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 3D brýle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D brýle ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1211
1280x969
800x605
500x378
160x121

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 351 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Líbí se vám klipart 3D brýle? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek 3D brýle je v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor JSP formát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Zambie ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Jelly Beans ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, vektorový obrázek, free, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, vektor, obrázek, download, 3D brýle, 3D brýle, ke stažení, Ostatní, svg

Doporučené použití klipartu: eshop, Instagram, video, corelDraw, PowerPoint, referáty, prezentace, wordpress, seminární práce, plakát, pozvánky, Adobe Illustrator, diář, plakáty, Facebook, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Skluzavka ke stažení, obrázek, klipart Mapa Slovenska ke stažení nebo vektorový klipart Arundina ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.