Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 3D brýle, Ostatní nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3D brýle zdarma ke stažení

3D brýle je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace 3D brýle je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek 3D brýle v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D brýle zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek 3D brýle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D brýle ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1211
1280x969
800x605
500x378
160x121

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 351 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart 3D brýle je v sekci Obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Citroen DS ke stažení Podívejte se i na ilustrace Růžová mašle ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Světluška zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, cliparts, vektor, download, ilustrační obrázek, 3D brýle, ke stáhnutí, grafika, zdarma, ke stažení, kliparty, obrázek, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: profil, časopis, fotokniha, prezentace, Twitter, památník, corelDraw, inkscape, pozvánky, kalendář, webové stránky, referáty, Pinterest, plakáty, textové dokumenty, office

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Santova lebka ke stažení, vektor Kráva ke stáhnutí nebo obrázek Šipka vlevo zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.