Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 3D brýle (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3D brýle zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je 3D brýle. Vektorový obrázek 3D brýle je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Náš tip. Použijte obrázek 3D brýle v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D brýle zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart 3D brýle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D brýle ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1211
1280x969
800x605
500x378
160x121

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 351 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Zaujal vás náš klipart 3D brýle? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek 3D brýle patří do kategorie Obrázky, kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Osvětlení ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dárce krve ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Brazílie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, 3D brýle, zdarma, ke stažení, grafika, cliparts, obrázek, svg, Ostatní, 3D brýle, free, vektor, download, klipart

Doporučené použití klipartu: office, plakáty, eshop, webové stránky, památník, Facebook, pozvánky, diář, blog, dokumenty, Adobe Illustrator, dokument, openOffice, škola, časopis, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Anime dívka zdarma, ilustrace Jahody ke stáhnutí nebo klipart Nikita Chruščov ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.