Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 3D brýle, Ostatní nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3D brýle zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je 3D brýle. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek 3D brýle nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou 3D brýle? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D brýle zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 3D brýle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D brýle ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1211
1280x969
800x605
500x378
160x121

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 351 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 3D brýle je v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Broskev ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Indonésie zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Porsche 911 ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, free, klipart, Ostatní, 3D brýle, grafika, download, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, 3D brýle, kliparty, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: plakáty, pozvánky, škola, články, Twitter, office, PowerPoint, avatar, dokumenty, fotokniha, Facebook, plakát, Pinterest, referáty, inkscape, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek bunsenův kahan ke stáhnutí, klipart Lyra zdarma nebo ilustrace Mořský koník ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.