Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 3D brýle, Ostatní nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3D brýle zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je 3D brýle. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek 3D brýle nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou 3D brýle? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D brýle zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 3D brýle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D brýle ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1211
1280x969
800x605
500x378
160x121

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 351 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 3D brýle patří do sekce Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lamborghini Gallardo zdarma Podívejte se i na vektor Akordeon ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Blondýnka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, 3D brýle, free, kliparty, Ostatní, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, obrázek, svg, grafika, vektorový obrázek, zdarma, 3D brýle

Doporučené použití klipartu: seminární práce, blog, Instagram, inkscape, dokumenty, web, Pinterest, kalendář, avatar, word, památník, Facebook, pozvánky, textové dokumenty, fotokniha, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Opera Sydney zdarma, obrázek Zerene eurydice ke stažení nebo klipart Mapa Maroka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.