Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Anténa (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anténa zdarma ke stažení

Anténa je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Anténa ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Anténa v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anténa zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Anténa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anténa ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 761 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Anténa s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Anténa patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Experiment ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Televizní ovladač zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Čaj s cukrem ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, svg, free, vektor, download, cliparts, ilustrace, grafika, Anténa, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: eshop, památník, časopis, office, plakáty, Facebook, profil, Adobe Illustrator, corelDraw, pozvánky, seminární práce, diář, word, PowerPoint, kalendář, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart 31.12. ke stáhnutí, vektor Jahoda zdarma nebo obrázek Vánoční ubrus zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.