Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Anténa, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anténa zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Anténa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Anténa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Anténa v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anténa zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Anténa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anténa ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 761 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Anténa je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bosna a Hercegovina ke stažení Podívejte se i na ilustrace Tyranosaurus ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Do Not Copy zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, obrázek, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, grafika, Anténa, kliparty, ilustrační obrázek, free, download, vektor, Anténa, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, fotokniha, plakáty, openOffice, škola, dokument, webové stránky, blog, Adobe Illustrator , profil, referáty, plakát, word, seminární práce, pozvánky, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Kečup ke stažení, vektor Ibuprofen ke stáhnutí nebo obrázek Lincoln zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.