Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Anténa, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anténa zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Anténa. Klipart Anténa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Anténa? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anténa zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Anténa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anténa ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 761 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Anténa se nachází v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Alan Turing ke stažení Podívejte se i na vektor Žluté auto ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Narozeninové číslo 4 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, kliparty, download, Anténa, Symboly, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, ilustrace, zdarma, cliparts, klipart, ke stažení, Anténa

Doporučené použití klipartu: corelDraw, plakáty, referáty, word, PowerPoint, inkscape, plakát, textové dokumenty, Pinterest, dokument, Facebook, pozvánky, webové stránky, avatar, profilovka, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Thomas Alva Edison ke stažení, obrázek Hlávkový salát ke stáhnutí nebo klipart Modlení zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.