Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Anténa, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anténa zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Anténa. Klipart Anténa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Anténa? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anténa zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Anténa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anténa ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 761 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Anténa je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rak zdarma Podívejte se i na ilustrace Valentýnka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Malé písmeno W ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, Anténa, ilustrace, svg, vektor, obrázek, grafika, free, vektorový obrázek, klipart, Anténa, download

Doporučené použití klipartu: office, web, prezentace, PowerPoint, webové stránky, kalendář, články, škola, Pinterest, památník, profilovka, Adobe Illustrator , seminární práce, dokumenty, corelDraw, openOffice

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Model atomu zdarma, vektor Zákaz graffiti ke stažení nebo obrázek Automatická pračka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.