Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Nápis LOVE, Láska do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nápis LOVE zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Nápis LOVE. Obrázek Nápis LOVE je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nápis LOVE zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Nápis LOVE ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nápis LOVE ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1120
1280x896
800x560
500x350
160x112

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 716 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TikiGiki

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Nápis LOVE se nachází v sekci Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté W ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Avocado zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Jablíčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, kliparty, cliparts, zdarma, ke stažení, Nápis LOVE, download, obrázek, ilustrační obrázek, Láska, grafika, ke stáhnutí, Nápis LOVE, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, Pinterest, avatar, články, Adobe Illustrator , word, prezentace, blog, office, web, plakát, inkscape, památník, škola, seminární práce, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Šamisen ke stáhnutí, obrázek Tulipán zdarma nebo klipart Zlatá ozdoba ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.