Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Nápis LOVE, Láska do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nápis LOVE zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Nápis LOVE. Obrázek Nápis LOVE je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nápis LOVE zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nápis LOVE ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nápis LOVE ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1120
1280x896
800x560
500x350
160x112

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 716 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TikiGiki

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Nápis LOVE je v sekci Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Limonáda ke stažení Podívejte se i na ilustrace INI ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Jeřáb zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, Nápis LOVE, cliparts, download, ilustrace, Nápis LOVE, ke stažení, obrázek, grafika, vektor, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, PowerPoint, blog, Pinterest, památník, textové dokumenty, profil, pozvánky, word, škola, plakát, dokument, prezentace, inkscape, profilovka, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Srdce s květinami ke stažení, vektor Špatně ke stáhnutí nebo obrázek Zelená ježibaba zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.