Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Nápis LOVE, Láska do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nápis LOVE zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Nápis LOVE. Obrázek Nápis LOVE je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nápis LOVE zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nápis LOVE ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nápis LOVE ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1120
1280x896
800x560
500x350
160x112

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 716 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TikiGiki

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Nápis LOVE je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální číslo 4 ke stažení Podívejte se i na ilustrace Digitální znak I ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Sója zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, klipart, zdarma, grafika, cliparts, Nápis LOVE, download, Láska, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, kliparty, Nápis LOVE, svg

Doporučené použití klipartu: webové stránky, openOffice, fotokniha, škola, office, referáty, textové dokumenty, časopis, prezentace, památník, Instagram, kalendář, inkscape, Twitter, seminární práce, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Sushi s mořskou řasou ke stažení, vektor Brýle ke stáhnutí nebo obrázek Jetel zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.