Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Nápis LOVE, Láska do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nápis LOVE zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Nápis LOVE. Klipart Nápis LOVE je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Nápis LOVE? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nápis LOVE zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Nápis LOVE ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nápis LOVE ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1120
1280x896
800x560
500x350
160x112

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 716 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TikiGiki

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Nápis LOVE je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žlutá složka zdarma Podívejte se i na obrázek Visačka na dárky ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Krucifix ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, download, grafika, Nápis LOVE, ke stažení, Nápis LOVE, kliparty, ilustrace, obrázek, vektor, Láska, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, textové dokumenty, webové stránky, office, časopis, inkscape, plakáty, referáty, Twitter, škola, dokumenty, seminární práce, kalendář, web, blog, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Karneol zdarma, klipart Tukan ke stažení nebo ilustrace Vlk ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.