Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Lincoln (Osobnosti) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lincoln zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Lincoln. Kreslená ilustrace Lincoln je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lincoln zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lincoln ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lincoln ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

962x1600
770x1280
481x800
301x500
96x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 300 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Juhele

Obrázek, klipart pojmenovaný Lincoln můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Lincoln je v kategorii Obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Adventní věnec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Párek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Zimní smajlík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Lincoln, Lincoln, klipart, ke stažení, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, free, Osobnosti, vektor, ilustrační obrázek, download, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Pinterest, tiskoviny, office, kalendář, profilovka, openOffice, word, plakáty, památník, profil, Instagram, wordpress, prezentace, vizitky, referáty, video

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Princ zdarma, vektorový klipart Azurová vajíčka ke stáhnutí nebo vektor Seznamovací aplikace ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.