Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kaki, Ovoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kaki zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kaki. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kaki. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaki zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kaki ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaki ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1527x1600
1222x1280
764x800
477x500
152x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 608 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: picapica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kaki je v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Holubice zdarma Podívejte se i na ilustrace Vitamín C ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Včela ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, kliparty, ke stažení, download, vektorový obrázek, obrázek, vektor, svg, cliparts, Ovoce, free, ilustrace, klipart, Kaki

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, pozvánky, Instagram, PowerPoint, dokumenty, referáty, word, web, plakáty, inkscape, profil, openOffice, dokument, články, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Zelené jablko zdarma, vektor Tapír ke stažení nebo obrázek Hrozen ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.