Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kaki, Ovoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kaki zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kaki. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaki zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kaki ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaki ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1527x1600
1222x1280
764x800
477x500
152x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 608 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: picapica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kaki je v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální číslo 9 ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Dítě v kostýmu zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Sushi set ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Kaki, cliparts, Kaki, obrázek, vektorový obrázek, grafika, klipart, ke stáhnutí, download, svg, ke stažení, ilustrace, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, word, články, plakát, časopis, prezentace, seminární práce, Instagram, kalendář, openOffice, profil, dokument, dokumenty, referáty, Pinterest, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Mula ke stáhnutí, vektor Limetka zdarma nebo obrázek Anděl ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.