Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kaki (Ovoce) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kaki zadarmo ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kaki. Klipart Kaki je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kaki? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaki zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kaki ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaki ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1527x1600
1222x1280
764x800
477x500
152x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 608 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: picapica

Sdílejte klipart nazvaný Kaki se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Kaki patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vampýr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jaspis zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vydra ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, zdarma, svg, vektorový obrázek, free, Kaki, ilustrace, Kaki, ke stažení, grafika, Ovoce, download, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: Instagram, Zoner Callisto, Pinterest, prospekty, tiskoviny, eshop, oznámení, deníček, brožury, inkscape, Twitter, office, manuály, logo, bakalářská práce, openOffice, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Oncidium ke stáhnutí, vektorový klipart Roztomilý motýl ke stažení nebo obrázek Fialová stuha zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.