Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elektroauto, Auta do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektroauto zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Elektroauto. Klipart Elektroauto je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektroauto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Elektroauto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektroauto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x730
1280x584
800x365
500x228
160x73

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 426 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Elektroauto se nachází v kategorii Obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Eiffelova věž ke stažení Podívejte se i na klipart Bělorusko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Srdce s květinami zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Auta, klipart, kliparty, svg, download, ilustrace, vektor, zdarma, free, Elektroauto, grafika, ke stažení, vektorový obrázek, Elektroauto

Doporučené použití klipartu: památník, pozvánky, Twitter, Facebook, fotokniha, word, dokument, Adobe Illustrator , PowerPoint, škola, Instagram, inkscape, profilovka, Pinterest, corelDraw, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Číňanka ke stažení, ilustrace Těhulka ke stáhnutí nebo vektor Párek v rohlíku zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.