Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elektroauto, Auta do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektroauto zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Elektroauto. Klipart Elektroauto je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektroauto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Elektroauto ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektroauto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x730
1280x584
800x365
500x228
160x73

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 426 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Elektroauto je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Džembe ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Oranžová složka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Fialové vejce ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, cliparts, Elektroauto, kliparty, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, Elektroauto, ilustrační obrázek, vektor, free, download, svg

Doporučené použití klipartu: web, PowerPoint, openOffice, prezentace, časopis, dokumenty, kalendář, word, fotokniha, články, webové stránky, profilovka, Instagram, referáty, plakát, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Osvětlení ke stáhnutí, vektor Husy zdarma nebo obrázek Mapa Skotska ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.