Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Továrna (Stavby) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Továrna k bezplatnému stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Továrna. Obrázek Továrna je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Továrna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Továrna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Továrna ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1391x1600
1112x1280
696x800
435x500
139x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 286 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rg1024

Sdílejte obrázek, klipart Továrna s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Továrna je v sekci Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Hospoda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté Y zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hrad z písku ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Továrna, free, klipart, zdarma, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, cliparts, kliparty, svg, ilustrace, obrázek, Stavby, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, pozvánky, prezentace, Adobe Illustrator, diplomová práce, oznámení, kalendář, plakáty, magazín, logo, word, tiskoviny, deníček, škola, profilovka, katalog, Zoner Callisto

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Černá dáma ke stáhnutí, vektorový klipart Velikonoční zajíček ke stažení nebo ilustrace Policejní pouta zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.