Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Továrna, Stavby do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Továrna zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Továrna. Kreslená ilustrace Továrna je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Továrna v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Továrna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Továrna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Továrna ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1391x1600
1112x1280
696x800
435x500
139x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 286 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Továrna je v kategorii Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor CD složka zdarma Podívejte se i na ilustrace Ragbista ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Francie ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, ke stažení, download, cliparts, Stavby, free, Továrna, ilustrační obrázek, Továrna, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Adobe Illustrator , web, dokument, plakáty, inkscape, prezentace, Twitter, časopis, památník, blog, dokumenty, Facebook, avatar, plakát, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Červ zdarma, vektor VOB ke stažení nebo obrázek P-51 Mustang ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.