Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Továrna (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Továrna zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Továrna. Klipart Továrna je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Továrna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Továrna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Továrna ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1391x1600
1112x1280
696x800
435x500
139x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 286 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: rg1024

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Továrna s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Továrna je v kategorii Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Maďarsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Borovicová větvička zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Pětiseteurovka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Továrna, ke stažení, free, grafika, ilustrace, klipart, svg, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, cliparts, download, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, wordpress, Twitter, video, dokumenty, Facebook, dokument, časopis, památník, textové dokumenty, plakáty, inkscape, blog, kalendář, škola, word

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Bible ke stáhnutí, obrázek Červenka obecná zdarma nebo vektor Černá kočka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.