Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek PIF (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PIF k bezplatnému stažení

PIF je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorový obrázek PIF jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PIF zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart PIF ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PIF ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1242x1600
994x1280
621x800
388x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 504 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli PIF s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek PIF patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Genderová srdíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý sněhulák zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Černý střelec ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, download, cliparts, kliparty, PIF, Symboly, svg, free, ilustrační obrázek, grafika, vektor, vektorový obrázek, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Instagram, avatar, plakát, dokument, web, profil, škola, magazín, vstupenky, etikety, Zoner Callisto, pozvánky, corelDraw, PowerPoint, diplomová práce, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Skřítek ke stáhnutí, vektor Public Domain ke stáhnutí nebo klipart FIAT Nuova 500 zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.