Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek PIF, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart PIF zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název PIF. Stahujte klipart PIF v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PIF zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek PIF ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PIF ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1242x1600
994x1280
621x800
388x500
124x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 504 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart PIF se nachází v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dětská autosedačka ke stažení Podívejte se i na vektor Levandulová stužka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace HTML zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, obrázek, Symboly, kliparty, free, PIF, download, svg, cliparts, grafika, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakáty, textové dokumenty, webové stránky, fotokniha, openOffice, škola, Facebook, word, avatar, časopis, plakát, inkscape, Pinterest, Adobe Illustrator , prezentace, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Smajlík lékař ke stažení, obrázek Žlutý netopýr ke stáhnutí nebo klipart Dvacetieurovka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.