Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek PIF (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PIF zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - PIF. Doporučujeme stahovat obrázek PIF ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PIF zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek PIF ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PIF ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1242x1600
994x1280
621x800
388x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 504 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart PIF? Potom se podělte s přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart PIF se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Polibek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Free ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Keltský kříž zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, PIF, klipart, cliparts, ke stáhnutí, free, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, svg, PIF

Doporučené použití klipartu: časopis, web, PowerPoint, články, magazín, fotokniha, Facebook, kalendář, word, manuály, inkscape, katalog, plakát, avatar, památník, vizitky, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart PPSX zdarma, vektor Public Domain ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Julius Caesar ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.