Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Neznámý soubor (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Neznámý soubor zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Neznámý soubor. Obrázek Neznámý soubor je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Neznámý soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Neznámý soubor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Neznámý soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 654 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Neznámý soubor s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Neznámý soubor se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červená stužka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krabice bonbónů ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Závaží 10 kg ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, free, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, Neznámý soubor, download, cliparts, svg, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, škola, etikety, avatar, eshop, plakáty, tiskoviny, office, Pinterest, brožury, kalendář, vizitky, památník, video, fotokniha, prospekty, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Barevné papriky ke stažení, vektorový obrázek Trojský kůň ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Hugh Jackman ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.