Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Letící jestřáb, Ptáci nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Letící jestřáb zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Letící jestřáb. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Letící jestřáb nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Letící jestřáb zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Letící jestřáb ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Letící jestřáb ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1246
1280x997
800x623
500x389
160x125

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 229 268 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Letící jestřáb se nachází v kategorii Kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hodinky ke stažení Podívejte se i na vektor Anglická snídaně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Číňan zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, download, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, kliparty, ilustrace, grafika, Letící jestřáb, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, Letící jestřáb

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Instagram, dokument, office, dokumenty, Adobe Illustrator , škola, památník, PowerPoint, inkscape, corelDraw, Twitter, webové stránky, web, blog, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Sushi s mořskou řasou ke stažení, obrázek Kachní vejce ke stáhnutí nebo klipart Červené Y zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.