Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Letící jestřáb, Ptáci nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Letící jestřáb zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Letící jestřáb. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Letící jestřáb nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Letící jestřáb zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Letící jestřáb ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Letící jestřáb ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1246
1280x997
800x623
500x389
160x125

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 229 268 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Letící jestřáb je v kategorii Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční perníček ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Digitální znak N zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Tetování ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, obrázek, vektorový obrázek, svg, vektor, grafika, ilustrace, cliparts, klipart, zdarma, Letící jestřáb, kliparty, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Facebook, openOffice, profil, časopis, články, Adobe Illustrator , corelDraw, referáty, profilovka, blog, Instagram, památník, prezentace, fotokniha, office

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Limetka ke stáhnutí, vektor Exkavátor zdarma nebo obrázek Bambusy ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.