Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dracena (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dracena zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dracena. Vektorový obrázek Dracena je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dracena ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 358 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dracena sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Dracena je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Černá stužka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Podzimní strom ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Houslový klíč zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, Dracena, grafika, zdarma, cliparts, svg, vektor, klipart, Dracena, free, ilustrační obrázek, Rostliny, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, word, webové stránky, video, web, PowerPoint, Adobe Illustrator, pozvánky, plakáty, inkscape, avatar, dokument, corelDraw, dokumenty, diář, wordpress

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Květinové přání zdarma, vektorový klipart Zlatá vločka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Stříbrná rtěnka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.