Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dracena (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dracena ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dracena. Stahujte soubor Dracena ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Líbí se vám obrázek (klipart) Dracena? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dracena ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 358 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jpenrici

Zaujal vás náš klipart Dracena? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Dracena se nachází v kategorii Kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červené N ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční věnec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Šinkansen zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, Dracena, kliparty, svg, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, vektorový obrázek, Rostliny, Dracena, grafika, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, Zoner Callisto, tiskoviny, openOffice, profilovka, katalog, oznámení, dokument, dokumenty, vizitky, corelDraw, Pinterest, pozvánky, web, deníček, diplomová práce, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Sluneční hodiny zdarma, ilustrace Srdce z květiny zdarma nebo vektorový klipart Modrá stužka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.