Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dracena (Rostliny) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dracena zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dracena. Vektorová ilustrace Dracena je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dracena ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 358 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jpenrici

Tento obrázek s názvem (Dracena) můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Dracena je v kategorii Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velikonoční pohlednice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hovínko zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Rozkrojená cibule ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rostliny, grafika, zdarma, vektorový obrázek, download, svg, kliparty, Dracena, ke stáhnutí, obrázek, free, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Facebook, plakát, textové dokumenty, časopis, dokument, Pinterest, wordpress, dokumenty, profilovka, web, eshop, Twitter, Adobe Illustrator, kalendář, office

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Cisterna ke stáhnutí, obrázek, klipart Pálivá omáčka zdarma nebo vektorový klipart CSV zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.