Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dracena, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dracena zdarma ke stažení

Dracena je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Dracena stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dracena? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dracena ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 358 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dracena je v sekci Ilustrační obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart LCD monitor ke stažení Podívejte se i na obrázek Zamilovaní ptáčci ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Šinkansen zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Dracena, klipart, kliparty, vektorový obrázek, vektor, Dracena, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, svg, download, ke stažení, Rostliny

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, avatar, plakát, fotokniha, časopis, word, textové dokumenty, články, profil, corelDraw, kalendář, plakáty, dokumenty, webové stránky, prezentace, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Malé písmeno P ke stažení, klipart Smajlík se slzou ke stáhnutí nebo ilustrace Alpský roh zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.