Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dracena (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dracena zdarma ke stažení

Dracena je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Dracena. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Dracena? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dracena ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 358 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Sdílejte klipart nazvaný Dracena s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Dracena je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Trpaslík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Azurová mašle zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Znak blíženci ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dracena, klipart, svg, kliparty, ke stáhnutí, Dracena, cliparts, ilustrace, obrázek, download, grafika, Rostliny, zdarma, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: video, word, office, openOffice, plakáty, eshop, PowerPoint, časopis, Twitter, inkscape, corelDraw, referáty, wordpress, dokument, prezentace, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Poutník s křížem ke stáhnutí, vektorový klipart Alan Turing zdarma nebo obrázek, klipart Keith Richards zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.