Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dracena, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dracena zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Dracena. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Dracena ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 358 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dracena se nachází v sekci Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Colorado ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Raketoplán zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální znak D ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, ke stažení, vektor, Dracena, svg, Dracena, zdarma, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, Rostliny, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokumenty, dokument, plakáty, referáty, web, corelDraw, plakát, blog, Adobe Illustrator , kalendář, Instagram, office, Twitter, fotokniha, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Ženich a nevěsta ke stáhnutí, ilustrace Kosmická loď zdarma nebo vektor Kokosový koktejl ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.