Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dracena, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dracena zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Dracena. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dracena ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 358 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dracena je v sekci Ilustrační obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Steak ke stažení Podívejte se i na ilustrace Hroznýš ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart SYS zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, Rostliny, svg, klipart, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, grafika, Dracena, cliparts, ilustrace, free, kliparty, Dracena

Doporučené použití klipartu: corelDraw, profil, škola, Facebook, blog, Adobe Illustrator , dokument, PowerPoint, fotokniha, openOffice, office, webové stránky, seminární práce, referáty, Twitter, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Mrož ke stažení, vektor Vuvuzela ke stáhnutí nebo obrázek Umělé květiny zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.