Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červená květina (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená květina zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Červená květina. Obrázek Červená květina je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červená květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 810 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: inky2010

Tento obrázek s názvem (Červená květina) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Červená květina je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Hangár ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Konev ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Růžový stromeček ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, ke stažení, zdarma, obrázek, ilustrace, vektor, svg, grafika, ilustrační obrázek, free, kliparty, Červená květina, vektorový obrázek, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: word, eshop, openOffice, Twitter, dokument, office, video, plakáty, dokumenty, kalendář, avatar, Adobe Illustrator, články, pozvánky, časopis, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Mrkve ke stažení, vektorový klipart Zelený brouk ke stažení nebo obrázek, klipart Vyděšené vajíčko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.