Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červená květina (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená květina zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Červená květina. Pakliže si chcete obrázek Červená květina stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červená květina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 810 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: inky2010

Sdílejte klipart nazvaný Červená květina s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Červená květina se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bukvice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeninové číslo 2 zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Znak štír ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, obrázek, Květiny, klipart, ke stažení, download, ke stáhnutí, cliparts, Červená květina, zdarma, free, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: eshop, corelDraw, Pinterest, PowerPoint, plakát, blog, plakáty, referáty, časopis, články, textové dokumenty, dokumenty, dokument, Facebook, diář, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Slon ke stáhnutí, obrázek, klipart Vesnice zdarma nebo vektorový klipart Pět dýní zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.