Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červená květina (Květiny) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Červená květina bezplatně ke stažení

Červená květina je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorový obrázek Červená květina je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červená květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 810 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: inky2010

Obrázek, klipart pojmenovaný Červená květina můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Červená květina je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Hovínko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální budík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Soudce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, download, obrázek, kliparty, ke stažení, Červená květina, free, zdarma, ke stáhnutí, Červená květina, ilustrace, klipart, Květiny, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, video, kalendář, brožury, manuály, diář, plakáty, tiskoviny, seminární práce, oznámení, profilovka, office, prospekty, inkscape, dokument, corelDraw, koláž

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Girl zdarma, vektorový klipart Hudební složka ke stažení nebo ilustrace Sprinkler ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.