Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červená květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená květina zdarma ke stažení

Červená květina je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Červená květina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Červená květina v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 810 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červená květina se nachází v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Washington ke stažení Podívejte se i na klipart Nápojový automat ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek CAB zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, svg, Červená květina, obrázek, vektorový obrázek, vektor, grafika, free, kliparty, cliparts, Červená květina, ke stažení, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: blog, office, fotokniha, Adobe Illustrator , Twitter, plakát, openOffice, profil, časopis, corelDraw, referáty, Pinterest, avatar, word, plakáty, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Uruguay ke stažení, ilustrace Santa - pacman ke stáhnutí nebo vektor Kavárnička zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.