Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červená květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená květina zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červená květina. Obrázek Červená květina je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červená květina? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 810 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červená květina je v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Eva u stromu poznání zdarma Podívejte se i na obrázek Oliver Cromwell ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Šachista ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, Červená květina, zdarma, grafika, kliparty, Červená květina, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, klipart, Květiny, ilustrace, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Instagram, PowerPoint, Adobe Illustrator , inkscape, časopis, dokument, Twitter, škola, plakát, office, seminární práce, referáty, památník, word, kalendář, openOffice

Mezi hezké kresby patří i obrázek TEX zdarma, klipart Vajíčko ke stažení nebo ilustrace Kosatec ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.