Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vánoční cukroví (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční cukroví zdarma ke stažení

Vánoční cukroví je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Vánoční cukroví je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční cukroví zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční cukroví ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční cukroví ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x771
1280x617
800x386
500x241
160x77

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 737 873 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: eady

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vánoční cukroví s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Vánoční cukroví je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Evoluce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sněhové vločky zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mimozemské vejce ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, grafika, Vánoční cukroví, kliparty, free, cliparts, klipart, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: office, blog, časopis, dokument, články, fotokniha, Pinterest, profilovka, PowerPoint, video, Instagram, textové dokumenty, word, plakát, pozvánky, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Zelený motýl ke stáhnutí, klipart Kolečko zdarma nebo ilustrace Skládací mapa zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.