Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční cukroví (Vánoce) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční cukroví bezplatně ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Vánoční cukroví. Stahujte klipart Vánoční cukroví v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Vánoční cukroví v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční cukroví zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční cukroví ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční cukroví ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x771
1280x617
800x386
500x241
160x77

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 737 873 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: eady

Obrázek, klipart pojmenovaný Vánoční cukroví můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Vánoční cukroví patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tmavomodrá kraslice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ježíš ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Drahokamy zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Vánoční cukroví, cliparts, obrázek, vektor, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, free, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, Vánoční cukroví, zdarma

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, etikety, inkscape, Pinterest, Adobe Illustrator, Instagram, plakáty, web, prezentace, letáky, prospekty, deníček, openOffice, manuály, Facebook, textové dokumenty, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor William Shakespeare zdarma, vektor ICO ke stáhnutí nebo klipart Ledňáček říční ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.