Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart BAT, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BAT zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - BAT. Stahujte klipart BAT v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) BAT? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BAT zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek BAT ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart BAT ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1027x1280
642x800
401x500
129x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 637 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart BAT je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šimpanz zdarma Podívejte se i na ilustrace Fialový motýl ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Valentýnka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, klipart, svg, ilustrace, BAT, download, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, BAT, kliparty, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, openOffice, fotokniha, textové dokumenty, časopis, Adobe Illustrator , dokument, profilovka, plakát, seminární práce, inkscape, profil, blog, webové stránky, web, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Basový klíč zdarma, vektor Traktor ke stažení nebo obrázek Baseballistka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.