Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart BAT, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BAT zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - BAT. Stahujte klipart BAT v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) BAT? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BAT zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek BAT ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart BAT ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1027x1280
642x800
401x500
129x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 637 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart BAT se nachází v sekci Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kachna ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kombajn zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční stromky ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, vektor, obrázek, download, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, BAT, grafika, free, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, textové dokumenty, corelDraw, openOffice, časopis, inkscape, webové stránky, dokumenty, word, blog, profil, Twitter, seminární práce, office, památník, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Kuřecí noha ke stáhnutí, obrázek Bandura zdarma nebo klipart PDF ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.