Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart BAT, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BAT zdarma ke stažení

BAT je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek BAT stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný BAT lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BAT zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart BAT ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart BAT ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1027x1280
642x800
401x500
129x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 637 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek BAT je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Anemometr zdarma Podívejte se i na obrázek Davidova hvězda ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Ozdoba se stromky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, BAT, grafika, ilustrace, BAT, ke stáhnutí, Symboly, free, cliparts, ilustrační obrázek, download, svg, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: články, openOffice, office, blog, plakáty, Twitter, kalendář, Pinterest, referáty, profilovka, plakát, dokument, seminární práce, webové stránky, Facebook, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i obrázek Květinový dekor světlý zdarma, klipart Maďarsko ke stažení nebo ilustrace Zelený smajlík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.