Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart BAT, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BAT zdarma ke stažení

BAT je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek BAT stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný BAT lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BAT zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek BAT ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart BAT ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1027x1280
642x800
401x500
129x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 637 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart BAT se nachází v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Krůta ke stažení Podívejte se i na vektor Melíry ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Pistácie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, svg, grafika, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, free, BAT, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Pinterest, inkscape, textové dokumenty, Adobe Illustrator , Instagram, dokument, referáty, office, články, web, webové stránky, plakáty, avatar, kalendář, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Květy ke stažení, obrázek Jmenovka ke stáhnutí nebo klipart Šipka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.