Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart BAT, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BAT zdarma ke stažení

BAT je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek BAT stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný BAT lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BAT zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart BAT ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart BAT ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1027x1280
642x800
401x500
129x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 637 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek BAT se nachází v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelený brouk ke stažení Podívejte se i na klipart FIAT Nuova 500 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Montany zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: BAT, BAT, free, grafika, cliparts, obrázek, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, dokument, kalendář, plakát, avatar, škola, památník, blog, referáty, Pinterest, prezentace, seminární práce, PowerPoint, openOffice, Twitter, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Parní vláček ke stažení, ilustrace Papilio glaucus ke stáhnutí nebo vektor Bible a kříž zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.