Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pero (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pero zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pero. Obrázek Pero je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pero? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pero zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pero ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pero ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 057 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: hatalar205

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Pero se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Pero se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Černá vlajka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lednička zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Ragbista ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Nástroje, obrázek, zdarma, svg, vektor, download, ke stáhnutí, Pero, ilustrace, grafika, kliparty, Pero, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: plakáty, wordpress, webové stránky, video, Pinterest, pozvánky, dokument, web, škola, plakát, profilovka, profil, kalendář, eshop, Adobe Illustrator, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Čivava ke stáhnutí, obrázek, klipart Digitální znak 4 zdarma nebo vektorový klipart Anýz zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.