Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek M4A, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart M4A zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je M4A. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou M4A? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart M4A zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart M4A ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart M4A ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 742 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek M4A je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart PF 2021 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Velikonoční slepička zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Žabka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, M4A, obrázek, svg, kliparty, klipart, Symboly, grafika, M4A, free, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, web, dokumenty, časopis, plakát, openOffice, památník, Adobe Illustrator , články, seminární práce, word, dokument, fotokniha, Facebook, referáty, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Tukan ke stáhnutí, klipart Váhy zdarma nebo ilustrace Kormidlo ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.