Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Prak (Nástroje) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Prak zdarma ke stažení

Prak je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Prak je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prak zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Prak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prak ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1067x1600
853x1280
533x800
333x500
107x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 891 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: frankes

Sdílejte obrázek, klipart Prak s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Prak je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Porsche 911 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Formát PDF zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Píchačky ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, obrázek, download, cliparts, ilustrace, Prak, free, ke stažení, svg, vektorový obrázek, Prak, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profil, Adobe Illustrator, památník, referáty, eshop, seminární práce, office, plakát, Facebook, PowerPoint, corelDraw, plakáty, pozvánky, avatar, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Vlašské ořechy ke stáhnutí, vektorový klipart Zlaté prstýnky zdarma nebo obrázek, klipart Sůl a pepř zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.