Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Prak (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Prak zdarma ke stažení

Prak je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme stahovat obrázek Prak ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prak zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Prak ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prak ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1067x1600
853x1280
533x800
333x500
107x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 891 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: frankes

Zaujal vás náš klipart Prak? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Prak je v kategorii Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mandle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slon ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Trumpeta zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Prak, svg, obrázek, vektor, grafika, ke stažení, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: vizitky, webové stránky, referáty, katalog, web, Pinterest, PowerPoint, Facebook, škola, vstupenky, dokumenty, plakáty, magazín, články, památník, pozvánky, diář

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Karmínová stužka zdarma, vektorový klipart Bílý jezdec ke stáhnutí nebo vektor První místo ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.