Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Prak (Nástroje) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Prak zdarma

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Prak. Vektorový obrázek Prak jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Náš tip. Použijte obrázek Prak v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prak zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Prak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prak ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1067x1600
853x1280
533x800
333x500
107x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 891 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: frankes

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Prak s jinými lidmi na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Prak se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ochranné brýle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jahoda zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Otto von Bismarck ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, klipart, ke stažení, svg, grafika, kliparty, zdarma, download, Prak, ke stáhnutí, ilustrace, Nástroje, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, koláž, tiskoviny, diář, inkscape, word, etikety, fotokniha, fotografie, škola, video, deníček, oznámení, office, openOffice, katalog, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Mniška ke stáhnutí, vektorový klipart Bílý jezdec ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Elektrický článek zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.