Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Prak, Nástroje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Prak zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Prak. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Prak v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prak zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Prak ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prak ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1067x1600
853x1280
533x800
333x500
107x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 891 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Prak je v sekci Vektorové kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dárek ke stažení Podívejte se i na ilustrace ODP soubor ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Bouřka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, free, Nástroje, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, Prak, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, zdarma, svg, download

Doporučené použití klipartu: Instagram, fotokniha, referáty, avatar, články, Facebook, dokumenty, word, textové dokumenty, profil, Pinterest, webové stránky, corelDraw, plakát, památník, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Odpadky ke stažení, vektor INF ke stáhnutí nebo obrázek Dráček zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.