Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Námořník, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Námořník zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Námořník. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Námořník zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Námořník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Námořník ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1083x1280
677x800
423x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 929 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Námořník patří do sekce Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Profesor chemie zdarma Podívejte se i na vektor Narozeninové číslo 4 ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Strážní věž ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Námořník, ke stažení, ilustrační obrázek, Námořník, ilustrace, kliparty, Muži, zdarma, svg, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, grafika, download

Doporučené použití klipartu: plakát, web, škola, pozvánky, kalendář, profilovka, word, blog, Facebook, textové dokumenty, plakáty, office, dokumenty, časopis, dokument, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Malé písmeno U zdarma, obrázek Černošský policista ke stažení nebo klipart Mrtvola ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.