Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrobílý dárek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrobílý dárek zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Modrobílý dárek. Obrázek Modrobílý dárek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrobílý dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrobílý dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrobílý dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1550x1600
1240x1280
775x800
484x500
155x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 897 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Modrobílý dárek můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Modrobílý dárek se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Chameleon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smrkající smajlík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Zelené jablíčko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, Vánoce, Modrobílý dárek, vektor, ke stáhnutí, obrázek, grafika, cliparts, ke stažení, ilustrace, kliparty, free, zdarma, Modrobílý dárek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokument, dokumenty, wordpress, profilovka, profil, Twitter, seminární práce, avatar, PowerPoint, památník, diář, textové dokumenty, video, webové stránky, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Irák zdarma, vektorový obrázek Citroen SM ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Grejdr ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.