Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modrobílý dárek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrobílý dárek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Modrobílý dárek. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Modrobílý dárek. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrobílý dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modrobílý dárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrobílý dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1550x1600
1240x1280
775x800
484x500
155x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 897 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Modrobílý dárek je v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Studentka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Messerschmitt Bf 109 zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zapalovač ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Modrobílý dárek, ilustrace, Modrobílý dárek, zdarma, obrázek, svg, kliparty, klipart, Vánoce, ke stažení, download, vektorový obrázek, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, webové stránky, časopis, Instagram, dokumenty, plakát, profilovka, škola, kalendář, PowerPoint, Pinterest, office, památník, openOffice, Adobe Illustrator , word

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Zvuk ke stáhnutí, vektor Irsko zdarma nebo obrázek WWF soubor ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.