Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Einstein (Osobnosti) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Einstein zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Einstein. Kreslená ilustrace Einstein je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Einstein zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Einstein ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Einstein ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1262x1600
1009x1280
631x800
394x500
126x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 119 267 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Zaujal vás náš klipart Einstein? Potom se podělte s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Einstein patří do sekce Vektorové kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Takoyaki ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jarní květina ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Lýkohub zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, download, vektor, klipart, svg, ilustrace, cliparts, Osobnosti, ke stažení, ilustrační obrázek, Einstein, free, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakáty, wordpress, etikety, památník, office, Facebook, plakát, inkscape, seminární práce, word, referáty, blog, fotokniha, časopis, web

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Brouci zdarma, vektor Škoda Fabia ke stáhnutí nebo obrázek Střelec ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.