Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Einstein (Osobnosti) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Einstein zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Einstein. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Einstein nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Einstein? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Einstein zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Einstein ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Einstein ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1262x1600
1009x1280
631x800
394x500
126x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 119 267 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cactus cowboy

Sdílejte obrázek, klipart Einstein s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Einstein je v kategorii Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ventilátor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přípona PHP ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zlaté J ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, Einstein, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, vektor, free, Einstein, svg, ke stáhnutí, download, obrázek, klipart, Osobnosti

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, kalendář, eshop, Twitter, wordpress, Facebook, avatar, časopis, inkscape, textové dokumenty, plakát, fotokniha, etikety, web, památník, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Lišky ke stažení, vektor Adventní věnec ke stažení nebo obrázek Zahradní hadice ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.