Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ozdoby, Vánoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ozdoby zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ozdoby. Kreslená ilustrace Ozdoby je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoby zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ozdoby ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoby ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1471x1600
1177x1280
736x800
460x500
147x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 298 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sheikh_tuhin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ozdoby je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Maki zdarma Podívejte se i na ilustrace Čajový sáček ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Stříbrný veterán ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, Vánoce, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Ozdoby, ke stáhnutí, vektor, download, grafika, svg, Ozdoby, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: profilovka, Instagram, web, textové dokumenty, Twitter, Facebook, openOffice, PowerPoint, profil, pozvánky, kalendář, Pinterest, webové stránky, památník, corelDraw, plakáty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Náramkové hodinky zdarma, vektor Důchodce ke stažení nebo obrázek Limetka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.