Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ozdoby, Vánoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ozdoby zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ozdoby. Kreslená ilustrace Ozdoby je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoby zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ozdoby ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoby ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1471x1600
1177x1280
736x800
460x500
147x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 298 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sheikh_tuhin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ozdoby se nachází v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Horká čokoláda ke stáhnutí Podívejte se i na vektor TXT zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Raketa ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, free, obrázek, download, ke stažení, vektor, ilustrace, Ozdoby, ilustrační obrázek, Vánoce, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, Ozdoby

Doporučené použití klipartu: prezentace, fotokniha, avatar, openOffice, inkscape, web, corelDraw, blog, památník, plakáty, textové dokumenty, profilovka, plakát, články, Twitter, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Mlok ke stáhnutí, obrázek Ztlumeno zdarma nebo klipart Pružina ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.