Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ozdoby (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ozdoby zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Ozdoby. Obrázek Ozdoby je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoby zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ozdoby ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoby ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1471x1600
1177x1280
736x800
460x500
147x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 298 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: sheikh_tuhin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Ozdoby s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Ozdoby je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Paragraf ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Polojasno ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Rudý kříž ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, download, cliparts, grafika, klipart, ke stáhnutí, Ozdoby, Vánoce, svg, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: diář, škola, avatar, etikety, dokument, corelDraw, inkscape, wordpress, eshop, referáty, fotokniha, články, word, profil, webové stránky, plakát

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Narozeniny číslo 9 ke stažení, obrázek Narozeninové číslo 0 ke stažení nebo vektor 500 Euro ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.