Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ozdoby, Vánoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ozdoby zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Ozdoby. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ozdoby nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoby zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ozdoby ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoby ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1471x1600
1177x1280
736x800
460x500
147x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 298 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sheikh_tuhin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ozdoby je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sáně s dárky zdarma Podívejte se i na obrázek Sněžení ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zmrzlina ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, svg, zdarma, free, ke stažení, ilustrace, vektor, klipart, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, prezentace, časopis, Adobe Illustrator , textové dokumenty, památník, office, avatar, web, Pinterest, profilovka, blog, corelDraw, plakáty, PowerPoint, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i obrázek Červená paprika zdarma, klipart Želva ke stažení nebo ilustrace Zákaz spinnerů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.