Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Horká čokoláda (Nápoje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Horká čokoláda zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Horká čokoláda. Klipart Horká čokoláda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horká čokoláda zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Horká čokoláda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horká čokoláda ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

926x1600
741x1280
463x800
289x500
93x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 156 371 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Arvin61r58

Sdílejte klipart nazvaný Horká čokoláda s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Horká čokoláda je v sekci Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Modré nůžky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Oranžová mašle ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Horká čokoláda, obrázek, svg, vektor, zdarma, grafika, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Nápoje, download, free, klipart

Doporučené použití klipartu: avatar, web, plakát, fotokniha, pozvánky, etikety, corelDraw, webové stránky, diář, office, památník, škola, seminární práce, Facebook, kalendář, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Číňan ke stáhnutí, klipart Spokojený kuchař zdarma nebo ilustrace Červená cibule zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.