Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Horká čokoláda, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Horká čokoláda zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Horká čokoláda. Pakliže si chcete obrázek Horká čokoláda stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Horká čokoláda? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horká čokoláda zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Horká čokoláda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horká čokoláda ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

926x1600
741x1280
463x800
289x500
93x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 156 371 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arvin61r58

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Horká čokoláda je v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vrána zdarma Podívejte se i na ilustrace Srdíčkové srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Malá tanečnice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Horká čokoláda, vektor, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, svg, cliparts, kliparty, ilustrace, download, obrázek, klipart, grafika, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, textové dokumenty, kalendář, corelDraw, pozvánky, avatar, škola, Twitter, Instagram, profil, památník, Adobe Illustrator , prezentace, word, profilovka, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Kapesní trubka zdarma, vektor Lincoln ke stažení nebo obrázek Antilopa ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.