Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hranolky, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hranolky zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hranolky. Vektorová ilustrace Hranolky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hranolky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hranolky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hranolky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hranolky ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 52 512 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hranolky se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pouta ke stažení Podívejte se i na vektor USB ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Malé písmeno W zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hranolky, Jídlo, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, grafika, vektor, download, free, svg, klipart, vektorový obrázek, cliparts, Hranolky, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakát, Facebook, blog, dokumenty, webové stránky, word, profilovka, seminární práce, památník, textové dokumenty, referáty, PowerPoint, dokument, časopis, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Kapitol ke stažení, obrázek Dominikánská republika ke stáhnutí nebo klipart Babočka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.