Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hranolky, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hranolky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Hranolky. Kreslená ilustrace Hranolky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hranolky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hranolky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hranolky ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 512 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hranolky je v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zřícenina zdarma Podívejte se i na ilustrace Psí bouda ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ruční šlehač ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, Hranolky, klipart, Hranolky, Jídlo, cliparts, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, obrázek, kliparty, zdarma, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, inkscape, profilovka, časopis, Pinterest, plakát, fotokniha, PowerPoint, články, Instagram, textové dokumenty, plakáty, kalendář, seminární práce, Facebook, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Limonáda zdarma, vektor Ovocný salát ke stažení nebo obrázek Sašimi suši ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.