Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hranolky, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hranolky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Hranolky. Kreslená ilustrace Hranolky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hranolky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Hranolky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hranolky ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 512 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hranolky se nachází v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace AMR ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pelikán zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Nůžky ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Hranolky, ke stažení, cliparts, free, zdarma, ke stáhnutí, klipart, svg, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, ilustrace, Jídlo, grafika

Doporučené použití klipartu: škola, corelDraw, plakát, Instagram, web, Pinterest, prezentace, avatar, office, Twitter, webové stránky, památník, fotokniha, plakáty, Adobe Illustrator , profil

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Lanovka ke stáhnutí, ilustrace Trumpeta zdarma nebo vektor Jehně ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.