Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pásový traktor (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pásový traktor zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pásový traktor. Klipart Pásový traktor je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Pásový traktor v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pásový traktor zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pásový traktor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pásový traktor ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x907
1280x725
800x453
500x283
160x91

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 402 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: algotruneman

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Pásový traktor s jinými lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Pásový traktor patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kolumbie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dýně ninja zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Žebřík ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Doprava, vektor, ke stáhnutí, download, grafika, Pásový traktor, klipart, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, free, zdarma, ilustrace, Pásový traktor

Doporučené použití klipartu: fotokniha, pozvánky, referáty, eshop, etikety, Pinterest, corelDraw, prezentace, články, vizitky, časopis, plakáty, prospekty, Adobe Illustrator, památník, seminární práce, vstupenky

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Zamilované labutě ke stáhnutí, obrázek, klipart Mapa Keni zdarma nebo obrázek Šinkansen zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.