Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek LITE (Symboly) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart LITE zdarma ke stažení

LITE je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek LITE nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) LITE? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart LITE zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart LITE ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart LITE ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 491 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart LITE s ostatními na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek LITE je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mikrobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pohár se zmrzlinou ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Michael Jackson ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: LITE, obrázek, free, ke stažení, klipart, Symboly, kliparty, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, download, vektorový obrázek, cliparts, LITE

Doporučené použití klipartu: brožury, PowerPoint, openOffice, kalendář, word, webové stránky, manuály, deníček, koláž, dokumenty, Adobe Illustrator, fotokniha, office, seminární práce, oznámení, profil, eshop

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Vánoční strom ke stažení, ilustrace Ferrari Testarossa ke stáhnutí nebo ilustrace Klíče ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty najdete také tam.