Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fazole, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fazole zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Fazole. Kreslená ilustrace Fazole je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fazole zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fazole ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fazole ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 186 353 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fazole je v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Svinovací metr ke stažení Podívejte se i na obrázek Smoothie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor M3U zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, kliparty, zdarma, Fazole, cliparts, Zelenina, obrázek, vektorový obrázek, Fazole, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, fotokniha, inkscape, plakáty, pozvánky, webové stránky, textové dokumenty, corelDraw, word, office, Pinterest, památník, plakát, prezentace, Facebook, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Velikonoční vajíčka ke stažení, klipart Pejsek ke stáhnutí nebo ilustrace Malované vajíčko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.