Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fazole, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fazole zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Fazole. Vektorová ilustrace Fazole je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Fazole lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fazole zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Fazole ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fazole ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 186 353 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fazole se nachází v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace XLS soubor ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Těhotná žena zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Pivní lahev ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, zdarma, svg, grafika, kliparty, ilustrace, klipart, ke stažení, cliparts, download, Fazole, ilustrační obrázek, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: webové stránky, časopis, avatar, office, Adobe Illustrator , památník, Instagram, dokument, referáty, plakáty, word, profilovka, fotokniha, web, prezentace, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Parašutista ke stáhnutí, ilustrace Image zdarma nebo vektor Palačinky ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.