Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Fazole (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fazole zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Fazole. Vektorový obrázek Fazole jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fazole zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fazole ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fazole ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 186 353 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Fazole s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Fazole se nachází v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hasič ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Srdce z kláves zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Mikuláš a čert ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Fazole, kliparty, ke stažení, download, ke stáhnutí, obrázek, vektor, svg, klipart, free, zdarma, Zelenina, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: video, brožury, dokument, památník, kalendář, magazín, webové stránky, vstupenky, seminární práce, deníček, články, openOffice, inkscape, profil, prezentace, web, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Hacker ke stáhnutí, obrázek, klipart Astronaut ke stažení nebo vektorový obrázek Airbus zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.