Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Fazole (Zelenina) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fazole zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Fazole. Stahujte klipart Fazole v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fazole zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Fazole ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fazole ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 186 353 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Fazole s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Fazole se nachází v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Amelia Earhart ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Didgeridoo ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Narozeniny číslo 4 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Fazole, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, cliparts, zdarma, Fazole, klipart, free, ilustrační obrázek, Zelenina, vektor, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, pozvánky, PowerPoint, Instagram, Twitter, corelDraw, články, blog, fotokniha, profilovka, plakáty, office, kalendář, diář, textové dokumenty, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Saturn zdarma, vektor Světová mapa ke stáhnutí nebo obrázek Mrož ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.