Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Berneška kanadská (Ptáci) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Berneška kanadská ke stažení zdarma

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Berneška kanadská. Obrázek Berneška kanadská je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Berneška kanadská? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Berneška kanadská zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Berneška kanadská ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Berneška kanadská ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 932 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: algotruneman

Zaujal vás náš klipart Berneška kanadská? Potom se podělte s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Obrázek Berneška kanadská je v kategorii Obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Strom v zimě ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Tchaj-wanu ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek XHTML zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Berneška kanadská, ke stáhnutí, free, svg, zdarma, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek, Ptáci, download, klipart, vektorový obrázek, Berneška kanadská, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, letáky, Pinterest, fotografie, časopis, wordpress, Facebook, prezentace, vizitky, škola, katalog, Zoner Callisto, blog, bakalářská práce, Instagram, diář, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Fotoaparát zdarma, obrázek Hnědá medúza ke stáhnutí nebo vektor Štípátko na nehty ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.