Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek JAR, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart JAR zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název JAR. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek JAR ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart JAR zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek JAR ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart JAR ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1310x1600
1048x1280
655x800
409x500
131x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 338 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart JAR je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mlíčko ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Malá tanečnice zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Exkavátor ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, vektorový obrázek, JAR, kliparty, Symboly, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, vektor, obrázek, cliparts, JAR, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, seminární práce, škola, Adobe Illustrator , PowerPoint, profil, články, textové dokumenty, památník, plakát, word, Facebook, Pinterest, Instagram, profilovka, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Televizní ovladač ke stáhnutí, vektor Zelený vrtulník zdarma nebo obrázek Labyrint ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.