Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Goblin, Halloween pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Goblin zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Goblin. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Goblin ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Goblin zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Goblin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Goblin ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1473x1600
1178x1280
736x800
460x500
147x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 987 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Goblin patří do sekce Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Párek zdarma Podívejte se i na vektor Policajt ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Sporťák ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, klipart, Goblin, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, Goblin, free, download, zdarma, cliparts, Halloween, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, profilovka, škola, dokumenty, fotokniha, Twitter, plakát, plakáty, pozvánky, corelDraw, PowerPoint, památník, openOffice, seminární práce, kalendář, avatar

Mezi hezké kresby patří i vektor Keňa zdarma, obrázek Jablečný koláč ke stažení nebo klipart Zvonečky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.