Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Goblin (Halloween) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Goblin zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Goblin. Klipart Goblin je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Goblin zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Goblin ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Goblin ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1473x1600
1178x1280
736x800
460x500
147x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 987 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: liftarn

Potěší nás, pokud budete tento klipart Goblin sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Goblin je v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ethereum ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté F zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Éclair ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, kliparty, download, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, free, Halloween, svg, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: corelDraw, prezentace, etikety, webové stránky, referáty, wordpress, office, openOffice, textové dokumenty, pozvánky, články, plakáty, diář, blog, profil, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Červené K ke stáhnutí, ilustrace Rakousko zdarma nebo klipart Lednice zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.