Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Santa upír, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa upír zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Santa upír. Pakliže si chcete obrázek Santa upír stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa upír zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Santa upír ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa upír ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1180
1280x944
800x590
500x369
160x118

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 71 211 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Santa upír se nachází v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Loutna ke stažení Podívejte se i na klipart Slunečnice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Jablka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, Santa upír, download, ke stáhnutí, Vánoce, Santa upír

Doporučené použití klipartu: avatar, PowerPoint, corelDraw, web, časopis, plakáty, dokument, referáty, Instagram, textové dokumenty, pozvánky, Pinterest, seminární práce, prezentace, fotokniha, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Paprika ke stažení, ilustrace Tanec kostlivců ke stáhnutí nebo vektor Vavřínový věnec zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?