Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Santa upír, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa upír zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Santa upír. Pakliže si chcete obrázek Santa upír stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa upír zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Santa upír ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa upír ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1180
1280x944
800x590
500x369
160x118

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 211 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Santa upír patří do sekce Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz krmení psů zdarma Podívejte se i na vektor Chanukový svícen ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Racek ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, obrázek, cliparts, vektor, svg, download, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, ilustrace, free, Santa upír, Santa upír, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, openOffice, škola, dokumenty, prezentace, corelDraw, blog, Adobe Illustrator , inkscape, památník, profil, textové dokumenty, fotokniha, web, Pinterest, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Kytka zdarma, obrázek Červené víno ke stažení nebo klipart Chmel ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?