Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Santa upír, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa upír zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Santa upír. Stahujte klipart Santa upír v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Santa upír lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa upír zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Santa upír ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa upír ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1180
1280x944
800x590
500x369
160x118

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 71 211 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Santa upír se nachází v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Spící čtenářka ke stažení Podívejte se i na klipart Štípátko na nehty ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Štít lásky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, Santa upír, cliparts, vektorový obrázek, Santa upír, kliparty, vektor, download, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, Vánoce

Doporučené použití klipartu: Pinterest, avatar, články, web, pozvánky, fotokniha, kalendář, prezentace, textové dokumenty, profil, plakát, word, PowerPoint, Twitter, corelDraw, plakáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart CSV ke stažení, ilustrace Talíř s příborem ke stáhnutí nebo vektor Kennedy zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?