Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Santa upír, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa upír zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Santa upír. Pakliže si chcete obrázek Santa upír stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa upír zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santa upír ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa upír ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1180
1280x944
800x590
500x369
160x118

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 211 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Santa upír je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno V ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Globus zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Vločky ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, zdarma, obrázek, Santa upír, cliparts, ke stáhnutí, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, vektor, klipart, ke stažení, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, avatar, dokumenty, office, openOffice, dokument, blog, kalendář, škola, prezentace, webové stránky, referáty, word, pozvánky, plakáty, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Květina ke stáhnutí, vektor Svinovací metr zdarma nebo obrázek Dodávka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?