Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pestrobarevné srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pestrobarevné srdce zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Pestrobarevné srdce. Klipart Pestrobarevné srdce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pestrobarevné srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pestrobarevné srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pestrobarevné srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1484
1280x1187
800x742
500x464
160x148

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 512 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pestrobarevné srdce patří do sekce Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šicí stroj zdarma Podívejte se i na vektor Žena za počítačem ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlatý vykřičník ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, download, Láska, Pestrobarevné srdce, grafika, free, Pestrobarevné srdce, cliparts, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, dokumenty, profil, pozvánky, textové dokumenty, fotokniha, inkscape, Facebook, kalendář, referáty, avatar, Instagram, plakát, prezentace, profilovka, blog

Mezi hezké kresby patří i vektor Pánev zdarma, obrázek Globus ke stažení nebo klipart Číšníce ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.