Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pestrobarevné srdce (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pestrobarevné srdce zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pestrobarevné srdce. Vektorová ilustrace Pestrobarevné srdce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pestrobarevné srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Pestrobarevné srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pestrobarevné srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1484
1280x1187
800x742
500x464
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 512 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Líbí se vám klipart Pestrobarevné srdce? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Pestrobarevné srdce je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Arménie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak P ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Pozor, duchové ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, svg, ke stáhnutí, download, kliparty, klipart, free, Pestrobarevné srdce, vektor, ke stažení, Pestrobarevné srdce, Láska, cliparts

Doporučené použití klipartu: Instagram, openOffice, profil, video, památník, profilovka, PowerPoint, prezentace, blog, plakát, diář, dokumenty, textové dokumenty, Adobe Illustrator, webové stránky, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Garáž ke stažení, vektorový klipart Červený autobus ke stažení nebo obrázek, klipart Krabice s dárkem ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.