Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pestrobarevné srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pestrobarevné srdce zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Pestrobarevné srdce. Klipart Pestrobarevné srdce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pestrobarevné srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pestrobarevné srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pestrobarevné srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1484
1280x1187
800x742
500x464
160x148

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 512 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pestrobarevné srdce je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Volant ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Jehlové kleště zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Velikonoční vajíčka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Láska, Pestrobarevné srdce, svg, Pestrobarevné srdce, cliparts, vektor, klipart, grafika, free, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, web, Twitter, PowerPoint, Instagram, škola, Facebook, plakát, blog, časopis, textové dokumenty, Adobe Illustrator , kalendář, prezentace, corelDraw, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Stonožka ke stáhnutí, klipart Kovařík zdarma nebo ilustrace Zlaté H ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.