Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pestrobarevné srdce (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pestrobarevné srdce zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Pestrobarevné srdce. Klipart Pestrobarevné srdce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pestrobarevné srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Pestrobarevné srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pestrobarevné srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1484
1280x1187
800x742
500x464
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 512 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Obrázek, klipart pojmenovaný Pestrobarevné srdce můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Pestrobarevné srdce se nachází v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Háček na zeď ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Colorado zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Nůžky na živý plot ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, Pestrobarevné srdce, svg, free, vektor, ke stažení, Pestrobarevné srdce, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, Láska, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, profil, památník, seminární práce, referáty, textové dokumenty, blog, plakáty, inkscape, eshop, časopis, kalendář, webové stránky, PowerPoint, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Jehně ke stáhnutí, klipart Dýdžejka zdarma nebo ilustrace Mapa Súdánu zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.