Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční dárek, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční dárek zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vánoční dárek. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Vánoční dárek. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vánoční dárek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1571
1280x1257
800x785
500x491
160x157

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 219 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: symbolicM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční dárek je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Požární auto zdarma Podívejte se i na obrázek Růžová ozdoba ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vlk ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, cliparts, svg, grafika, obrázek, kliparty, Vánoce, download, ke stažení, Vánoční dárek, klipart, Vánoční dárek

Doporučené použití klipartu: časopis, office, plakáty, Pinterest, webové stránky, profilovka, corelDraw, prezentace, Adobe Illustrator , dokumenty, památník, textové dokumenty, referáty, blog, openOffice, word

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Spící čtenářka zdarma, klipart Pozor, smrt! ke stažení nebo ilustrace Jupiter ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.