Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vánoční dárek (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční dárek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Vánoční dárek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoční dárek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1571
1280x1257
800x785
500x491
160x157

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 219 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: symbolicM

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vánoční dárek s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Vánoční dárek je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Modrá ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Eskymák ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Znamení býk ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, kliparty, Vánoční dárek, Vánoční dárek, vektor, ke stažení, cliparts, grafika, obrázek, vektorový obrázek, free, ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, referáty, web, časopis, Instagram, kalendář, office, openOffice, profil, Twitter, Adobe Illustrator, inkscape, plakát, Facebook, dokumenty, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Rybí kost ke stažení, obrázek Modré zvonečky ke stažení nebo vektor Kapesní trubka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.