Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční dárek (Vánoce) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční dárek zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Vánoční dárek. Kreslená ilustrace Vánoční dárek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Vánoční dárek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční dárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1571
1280x1257
800x785
500x491
160x157

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 219 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: symbolicM

Tento obrázek s názvem (Vánoční dárek) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Vánoční dárek je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stěrače ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sáně s dárky zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Bambus ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, Vánoční dárek, ilustrace, kliparty, vektor, zdarma, klipart, Vánoce, download, free, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, referáty, časopis, wordpress, Facebook, seminární práce, články, Pinterest, profil, kalendář, plakát, inkscape, škola, PowerPoint, fotokniha, office

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Velikonoční blahopřání ke stáhnutí, ilustrace Dalmatin zdarma nebo klipart Smartphone zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.