Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Oslík, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Oslík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Oslík. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Oslík nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oslík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Oslík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oslík ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1485x1600
1188x1280
742x800
464x500
149x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 848 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mirys

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Oslík je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růžová ozdoba zdarma Podívejte se i na obrázek Zelené jablíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Fidget spinner ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, obrázek, Oslík, klipart, ilustrace, cliparts, grafika, zdarma, Zvířata, kliparty, svg, free, ilustrační obrázek, Oslík

Doporučené použití klipartu: Twitter, textové dokumenty, inkscape, webové stránky, openOffice, dokumenty, časopis, kalendář, škola, Pinterest, Instagram, fotokniha, profilovka, prezentace, referáty, office

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Papoušek zdarma, klipart Tykev ke stažení nebo ilustrace Šašek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.