Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Oslík (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oslík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Oslík. Stahujte klipart Oslík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oslík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oslík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oslík ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1485x1600
1188x1280
742x800
464x500
149x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 848 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: mirys

Obrázek, klipart pojmenovaný Oslík můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Oslík je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Spinner ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý autobus ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Štastný Nový rok zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Oslík, ilustrační obrázek, cliparts, Zvířata, vektor, free, svg, kliparty, ke stažení, download, vektorový obrázek, Oslík, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokumenty, plakát, Adobe Illustrator, památník, wordpress, eshop, diář, corelDraw, články, katalog, textové dokumenty, tiskoviny, Pinterest, prospekty, Twitter, etikety

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Chleba s máslem zdarma, klipart Kavárnička zdarma nebo ilustrace Boží oko ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.