Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Modrý auto, Auta nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modrý auto zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Modrý auto. Stahujte klipart Modrý auto v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrý auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x736
1280x589
800x368
500x230
160x74

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 688 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Modrý auto patří do sekce Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sushi s mořskou řasou zdarma Podívejte se i na klipart Plačící smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kaki ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, obrázek, ilustrace, Modrý auto, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, cliparts, svg, Auta, vektor, download, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, fotokniha, avatar, openOffice, blog, dokumenty, profilovka, plakát, pozvánky, office, word, dokument, prezentace, Instagram, časopis, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i klipart Hugh Jackman zdarma, ilustrace Rybář ke stažení nebo vektor OGG soubor ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.