Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Modrý auto, Auta nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modrý auto zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Modrý auto. Pakliže si chcete obrázek Modrý auto stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Modrý auto? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modrý auto ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x736
1280x589
800x368
500x230
160x74

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 688 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Modrý auto je v kategorii Vektorové obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Salvador Allende ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Muž s rouškou zdarma Mohl by vás také zajímat klipart LCD televize ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, Modrý auto, ilustrace, Auta, obrázek, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, download, free, klipart

Doporučené použití klipartu: corelDraw, dokumenty, Adobe Illustrator , kalendář, profilovka, Facebook, seminární práce, openOffice, prezentace, office, pozvánky, časopis, webové stránky, web, referáty, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Pákovky ke stáhnutí, vektor Modrý autobus zdarma nebo obrázek Rovníková Guinea ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.