Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart USA, Mapy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart USA zdarma ke stažení

USA je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart USA zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek USA ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart USA ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x615
500x385
160x123

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 713 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bnielsen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart USA se nachází v kategorii Ilustrační obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Dánska ke stažení Podívejte se i na vektor Úhlová bruska ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlatý květ zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, ilustrační obrázek, USA, klipart, kliparty, USA, svg, obrázek, ke stažení, Mapy, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, plakáty, dokumenty, PowerPoint, inkscape, corelDraw, textové dokumenty, pozvánky, kalendář, fotokniha, word, plakát, Adobe Illustrator , blog, články, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Rapis ke stažení, obrázek Srdíčkový rámeček ke stáhnutí nebo klipart Zajíc zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.