Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart USA, Mapy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart USA zdarma ke stažení

USA je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart USA zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek USA ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart USA ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x615
500x385
160x123

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 713 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bnielsen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart USA je v sekci Obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Slánka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zelené vajíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zmrzlinový pohár zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, free, ilustrace, ke stáhnutí, Mapy, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, zdarma, vektor, klipart, grafika, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: word, textové dokumenty, Adobe Illustrator , seminární práce, avatar, profilovka, webové stránky, Facebook, profil, web, openOffice, plakáty, office, PowerPoint, časopis, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Nákladní vagón ke stažení, vektor Křen ke stáhnutí nebo obrázek Smajlík panda zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.