Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlatý poklad (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý poklad zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zlatý poklad. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý poklad zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlatý poklad ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý poklad ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1204
1280x963
800x602
500x376
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 405 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Zlatý poklad s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Zlatý poklad je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart ODS soubor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rumunsko zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Tmavé pivko ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, Zlatý poklad, ke stáhnutí, Zlatý poklad, download, kliparty, klipart, free, ke stažení, vektorový obrázek, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: video, textové dokumenty, referáty, avatar, corelDraw, prezentace, plakáty, Pinterest, Adobe Illustrator, pozvánky, webové stránky, web, inkscape, dokumenty, články, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Jeskyně ke stáhnutí, obrázek Sada smajlíků zdarma nebo vektor Hříbeček zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.