Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Strašidelný hrad, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidelný hrad zdarma ke stažení

Strašidelný hrad je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Strašidelný hrad je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Strašidelný hrad lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný hrad zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Strašidelný hrad ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný hrad ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
904x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 223 377 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gustavo Rezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Strašidelný hrad patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Koně zdarma Podívejte se i na klipart Hnědý strom ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Svazijsko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, obrázek, grafika, svg, klipart, Strašidelný hrad, ilustrace, ke stažení, cliparts, free, Halloween, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: seminární práce, inkscape, webové stránky, openOffice, referáty, PowerPoint, dokumenty, články, plakáty, Adobe Illustrator , fotokniha, kalendář, profilovka, web, blog, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Éclair zdarma, ilustrace Slon ke stažení nebo vektor Požární auto ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.