Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Strašidelný hrad (Halloween) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Strašidelný hrad zdarma ke stažení

Strašidelný hrad je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Strašidelný hrad je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný hrad zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Strašidelný hrad ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný hrad ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
904x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 223 377 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Gustavo Rezende

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Strašidelný hrad s dalšími osobami na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Strašidelný hrad patří do kategorie Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tropická rybka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sasanka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Oranžová mašle ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, cliparts, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, free, klipart, ke stáhnutí, zdarma, Strašidelný hrad, svg

Doporučené použití klipartu: letáky, plakát, škola, referáty, inkscape, web, Twitter, dokument, PowerPoint, Instagram, corelDraw, diář, články, plakáty, dokumenty, office, prezentace

Mezi hezké kresby patří i vektor Červená šachovnice ke stažení, vektorový klipart Kadibudka zdarma nebo klipart Snowboardista ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.