Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Srí Lanka, Mapy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srí Lanka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Srí Lanka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Srí Lanka ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srí Lanka zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Srí Lanka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srí Lanka ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

936x1600
749x1280
468x800
293x500
94x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 910 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Srí Lanka se nachází v sekci Vektorové kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelená kytka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Metronom zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Bluetooth ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, cliparts, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, Srí Lanka, kliparty, klipart, download, Mapy, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profilovka, corelDraw, památník, seminární práce, prezentace, dokument, web, články, plakáty, škola, textové dokumenty, openOffice, pozvánky, dokumenty, office, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Gekon ke stáhnutí, ilustrace Popcorn zdarma nebo vektor Emu ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?