Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Srí Lanka, Mapy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srí Lanka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Srí Lanka. Klipart Srí Lanka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Srí Lanka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srí Lanka zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srí Lanka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srí Lanka ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

936x1600
749x1280
468x800
293x500
94x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 910 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Srí Lanka je v kategorii Vektorové obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hasič ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zvonek zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Narozeninové číslo 9 ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Srí Lanka, obrázek, Mapy, svg, free, vektor, cliparts, klipart, Srí Lanka, grafika, download, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, plakáty, blog, seminární práce, Pinterest, textové dokumenty, kalendář, openOffice, Facebook, Adobe Illustrator , avatar, corelDraw, prezentace, fotokniha, dokument, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek 3D smajlík ke stáhnutí, klipart Mapa Nevady zdarma nebo ilustrace I love you ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?