Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smrž, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Smrž zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Smrž. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smrž? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrž zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smrž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrž ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

753x1600
603x1280
377x800
235x500
75x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 567 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: platzster

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smrž je v kategorii Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor APP zdarma Podívejte se i na ilustrace Sašimi suši ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Princezna ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, cliparts, zdarma, obrázek, Rostliny, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, free, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, Smrž, Smrž

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Pinterest, referáty, prezentace, office, dokument, textové dokumenty, časopis, openOffice, dokumenty, památník, Instagram, Facebook, blog, PowerPoint, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zip zdarma, vektor Zlaté B ke stažení nebo obrázek Panda ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.