Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smrž, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Smrž zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Smrž. Pakliže si chcete obrázek Smrž stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrž zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Smrž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrž ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

753x1600
603x1280
377x800
235x500
75x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 567 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: platzster

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smrž se nachází v kategorii Vektorové kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Koalové ke stažení Podívejte se i na klipart Netopýr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční jmenovka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, svg, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, klipart, kliparty, Smrž, Smrž, Rostliny, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, office, Adobe Illustrator , dokumenty, Instagram, časopis, dokument, openOffice, profil, škola, web, textové dokumenty, seminární práce, webové stránky, prezentace, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Vinná réva ke stažení, ilustrace Papírová Valentýnka ke stáhnutí nebo vektor Rakousko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.