Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Anime dívka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anime dívka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Anime dívka. Vektorový obrázek Anime dívka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anime dívka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Anime dívka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anime dívka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

879x1600
703x1280
440x800
275x500
88x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 034 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: gopher

Tento obrázek s názvem (Anime dívka) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Anime dívka se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Gejša ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mango ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zamilovaní sloni ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Ženy, vektor, cliparts, Anime dívka, klipart, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, svg, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, corelDraw, časopis, dokument, Instagram, etikety, web, wordpress, profilovka, prezentace, škola, textové dokumenty, fotokniha, dokumenty, Adobe Illustrator, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Šachové figury ke stažení, obrázek, klipart Důchodkyně milují PC ke stažení nebo vektorový klipart Pí ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.