Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Anime dívka (Ženy) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Anime dívka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Anime dívka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anime dívka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Anime dívka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anime dívka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

879x1600
703x1280
440x800
275x500
88x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 034 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gopher

Tento obrázek s názvem (Anime dívka) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Anime dívka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Skarab ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pákovky ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Důlní vagón ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Anime dívka, download, Anime dívka, ilustrace, grafika, cliparts, ke stažení, free, svg, zdarma, obrázek, klipart, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokument, inkscape, plakáty, blog, office, referáty, dokumenty, Facebook, Instagram, seminární práce, Pinterest, corelDraw, pozvánky, video, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Kořeny ke stažení, vektorový klipart Kleště ke stažení nebo obrázek, klipart Skládačka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.