Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dortíček, Jídlo do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dortíček zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dortíček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dortíček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dortíček? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dortíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1494x1600
1195x1280
746x800
467x500
149x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 239 234 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SRD / SRD

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dortíček se nachází v kategorii Obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Káva ke stažení Podívejte se i na vektor Děti ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Stan zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, cliparts, download, Dortíček, obrázek, klipart, Jídlo, ilustrace, svg, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, vektor, Dortíček

Doporučené použití klipartu: office, web, prezentace, inkscape, textové dokumenty, plakát, časopis, blog, články, openOffice, Pinterest, dokument, škola, fotokniha, Instagram, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Moskvič 407 ke stažení, obrázek Fakáč ke stáhnutí nebo klipart SD karta zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.