Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dortíček, Jídlo do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dortíček zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dortíček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dortíček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dortíček? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dortíček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1494x1600
1195x1280
746x800
467x500
149x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 239 234 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SRD / SRD

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dortíček je v kategorii Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hoblík ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vrtačka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Srdíčka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, Dortíček, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, svg, Dortíček, Jídlo, grafika, kliparty, download, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, fotokniha, corelDraw, plakát, PowerPoint, pozvánky, office, škola, webové stránky, prezentace, Pinterest, seminární práce, Adobe Illustrator , kalendář, Facebook, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Autobus ke stáhnutí, klipart Video projektor zdarma nebo ilustrace Mapa Turecka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.