Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dortíček, Jídlo do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dortíček zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dortíček. Kreslená ilustrace Dortíček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Dortíček v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Dortíček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1494x1600
1195x1280
746x800
467x500
149x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 239 234 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SRD / SRD

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dortíček se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace PIF ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Bandoneón zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Farma se zvířaty ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, vektorový obrázek, zdarma, free, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, download, kliparty, vektor, Dortíček, ke stažení, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: blog, Facebook, profil, textové dokumenty, office, avatar, referáty, dokumenty, pozvánky, časopis, Pinterest, seminární práce, škola, webové stránky, fotokniha, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Emotikon ke stáhnutí, ilustrace Domeček zdarma nebo vektor VW Kombi ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.