Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dortíček (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dortíček zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Dortíček. Pakliže si chcete obrázek Dortíček stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Dortíček v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dortíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1494x1600
1195x1280
746x800
467x500
149x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 239 234 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: SRD / SRD

Zaujal vás náš klipart Dortíček? Potom se podělte s jinými lidmi prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Dortíček je v kategorii Obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Německo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Piaggio Ciao ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek PF 2020 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Dortíček, ilustrace, Jídlo, svg, ke stažení, Dortíček, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, grafika, vektor, free

Doporučené použití klipartu: corelDraw, wordpress, textové dokumenty, word, etikety, dokument, kalendář, články, Instagram, Pinterest, PowerPoint, časopis, fotokniha, prezentace, office, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Mapa Bruneje zdarma, obrázek Slunečno ke stáhnutí nebo vektor Popkorn ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.