Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dortíček (Jídlo) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dortíček ke stažení zadarmo

Dortíček je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Dortíček ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dortíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1494x1600
1195x1280
746x800
467x500
149x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 239 234 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: SRD / SRD

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dortíček s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Dortíček je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Autoklíč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kohout ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Kamera ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, Dortíček, vektor, ilustrace, free, grafika, Dortíček, ke stažení, klipart, cliparts, obrázek, download, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, Pinterest, kalendář, avatar, corelDraw, profil, referáty, památník, etikety, katalog, bakalářská práce, dokumenty, eshop, diplomová práce, web, plakáty, Instagram

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Umělé květiny ke stažení, vektorový klipart Republika Kongo ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Pohádková beruška ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.