Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dortíček (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dortíček zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Dortíček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dortíček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Dortíček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1494x1600
1195x1280
746x800
467x500
149x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 239 234 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: SRD / SRD

Sdílejte klipart nazvaný Dortíček s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Dortíček se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hledání ve složkách ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Libérie zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Friedrich Engels ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, free, Dortíček, ke stažení, download, ke stáhnutí, Dortíček, cliparts, kliparty, obrázek, Jídlo, klipart, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: články, seminární práce, dokumenty, profil, Facebook, dokument, diář, eshop, kalendář, prezentace, PowerPoint, Pinterest, památník, plakát, pozvánky, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Strom v létě ke stáhnutí, obrázek, klipart Budík zdarma nebo vektorový klipart Medvídek koala zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.