Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dortíček, Jídlo do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dortíček zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dortíček. Kreslená ilustrace Dortíček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Dortíček v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dortíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1494x1600
1195x1280
746x800
467x500
149x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 239 234 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SRD / SRD

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dortíček je v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šunka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zlomené srdce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Free zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, vektor, ke stáhnutí, Dortíček, free, obrázek, ke stažení, cliparts, kliparty, grafika, Jídlo, ilustrační obrázek, Dortíček, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, profilovka, škola, Twitter, památník, fotokniha, časopis, corelDraw, webové stránky, blog, textové dokumenty, PowerPoint, kalendář, avatar, openOffice, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Šedá ozdoba ke stažení, vektor Zelený sršeň ke stáhnutí nebo obrázek Bodhrán zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.