Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dortíček, Jídlo do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dortíček zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dortíček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dortíček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dortíček? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dortíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1494x1600
1195x1280
746x800
467x500
149x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 239 234 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SRD / SRD

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dortíček patří do sekce Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Banjo zdarma Podívejte se i na vektor Naši ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Jesličky ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, Dortíček, Jídlo, ke stažení, Dortíček, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, klipart, grafika, free, ilustrační obrázek, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: Instagram, seminární práce, Adobe Illustrator , profilovka, blog, kalendář, textové dokumenty, Facebook, web, plakát, dokument, dokumenty, openOffice, word, časopis, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Přepravka na psa zdarma, obrázek AI ke stažení nebo klipart Taxi ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.