Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zdravotní sestřička, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zdravotní sestřička zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zdravotní sestřička. Klipart Zdravotní sestřička je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestřička zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Zdravotní sestřička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestřička ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

398x1600
318x1280
198x800
124x500
39x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 976 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zdravotní sestřička patří do sekce Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Buldok zdarma Podívejte se i na klipart Chlapec ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Atom ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Zdravotní sestřička, kliparty, Zdravotní sestřička, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, download, ilustrace, svg, vektorový obrázek, free, grafika, obrázek, Ženy

Doporučené použití klipartu: fotokniha, PowerPoint, památník, plakáty, plakát, word, články, textové dokumenty, kalendář, Pinterest, blog, prezentace, dokument, škola, webové stránky, web

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Čaj s cukrem zdarma, ilustrace Stará ježibaba ke stažení nebo vektor WMV ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.