Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zdravotní sestřička (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zdravotní sestřička zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zdravotní sestřička. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestřička zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zdravotní sestřička ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestřička ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

398x1600
318x1280
198x800
124x500
39x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 976 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gerald_G

Potěší nás, pokud budete tento klipart Zdravotní sestřička sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Zdravotní sestřička je v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Toulcovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Injekční stříkačka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Jaguár americký ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, ke stažení, kliparty, grafika, Ženy, svg, klipart, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, Zdravotní sestřička, ilustrační obrázek, obrázek, Zdravotní sestřička

Doporučené použití klipartu: Pinterest, etikety, kalendář, wordpress, textové dokumenty, corelDraw, plakát, blog, prezentace, plakáty, Facebook, pozvánky, dokumenty, eshop, dokument, office

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Oběšenec ke stáhnutí, vektor 5 Euro zdarma nebo obrázek Palice zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.