Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zdravotní sestřička (Ženy) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Zdravotní sestřička ke stažení zadarmo

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zdravotní sestřička. Vektorový obrázek Zdravotní sestřička je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestřička zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zdravotní sestřička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestřička ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

398x1600
318x1280
198x800
124x500
39x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 976 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gerald_G

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zdravotní sestřička s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Zdravotní sestřička se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rybář ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Basketbalista ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Šachové figurky ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, Zdravotní sestřička, ke stažení, svg, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, Ženy, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, profil, časopis, škola, avatar, vstupenky, fotokniha, letáky, bakalářská práce, Zoner Callisto, památník, katalog, word, textové dokumenty, pozvánky, office, deníček

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Vuvuzela ke stažení, obrázek Honduras ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Santa dívka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.