Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zdravotní sestřička, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zdravotní sestřička zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zdravotní sestřička. Klipart Zdravotní sestřička je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestřička zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zdravotní sestřička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestřička ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

398x1600
318x1280
198x800
124x500
39x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 976 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zdravotní sestřička se nachází v kategorii Obrázky, kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Růžová růže ke stažení Podívejte se i na vektor Červené H ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Tanzanie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, Ženy, obrázek, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, Zdravotní sestřička, klipart, free, download, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, word, web, dokument, Instagram, profil, office, Facebook, škola, openOffice, referáty, seminární práce, textové dokumenty, webové stránky, pozvánky, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Roztomilý motýl ke stažení, obrázek Kazeta ke stáhnutí nebo klipart Povíjnice nachová zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.