Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zdravotní sestřička (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zdravotní sestřička zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zdravotní sestřička. Vektorový obrázek Zdravotní sestřička je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zdravotní sestřička lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestřička zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zdravotní sestřička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestřička ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

398x1600
318x1280
198x800
124x500
39x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 976 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Gerald_G

Líbí se vám klipart Zdravotní sestřička? Pak se podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Zdravotní sestřička se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červené P ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Abstraktní stromek ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hroznýš ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Zdravotní sestřička, vektorový obrázek, vektor, obrázek, download, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, Zdravotní sestřička, kliparty, Ženy, ilustrace, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: Pinterest, kalendář, pozvánky, seminární práce, eshop, corelDraw, články, profil, Instagram, word, PowerPoint, wordpress, web, plakát, památník, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Bouračka ke stažení, obrázek, klipart Clark Gable ke stažení nebo vektorový klipart Tmavomodrá vlajka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.