Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zdravotní sestřička, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zdravotní sestřička zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zdravotní sestřička. Klipart Zdravotní sestřička je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestřička zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zdravotní sestřička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestřička ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

398x1600
318x1280
198x800
124x500
39x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 976 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zdravotní sestřička je v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Violoncellistka zdarma Podívejte se i na ilustrace Stonožka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Charlie Chaplin ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, vektor, cliparts, ke stažení, grafika, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, Zdravotní sestřička, Zdravotní sestřička, ke stáhnutí, free, Ženy, download

Doporučené použití klipartu: časopis, office, fotokniha, corelDraw, prezentace, web, referáty, seminární práce, Instagram, word, PowerPoint, Pinterest, profilovka, plakáty, profil, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Kostarika zdarma, vektor Triceratops ke stažení nebo obrázek Rozkrojená cibule ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.