Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek PPSX, Symboly do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart PPSX zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je PPSX. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem PPSX. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PPSX zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart PPSX ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PPSX ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1405x1600
1125x1280
703x800
439x500
141x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 454 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek PPSX se nachází v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nápojový automat ke stažení Podívejte se i na klipart List ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Červená stužka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, PPSX, ilustrace, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, vektor, Symboly, free, vektorový obrázek, kliparty, PPSX

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Adobe Illustrator , kalendář, profilovka, fotokniha, časopis, Pinterest, openOffice, pozvánky, referáty, web, corelDraw, dokument, Facebook, PowerPoint, články

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Myšlenky na Vánoce ke stažení, ilustrace Svazijsko ke stáhnutí nebo vektor Zlatý retrívr zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.