Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dárky pod stromkem (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárky pod stromkem zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dárky pod stromkem. Pakliže si chcete obrázek Dárky pod stromkem stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dárky pod stromkem? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárky pod stromkem zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dárky pod stromkem ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárky pod stromkem ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1133
1280x906
800x567
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 338 067 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Dárky pod stromkem s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Dárky pod stromkem se nachází v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ukrajina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Životní prostředí zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Hnědý stromeček ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, vektor, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, Dárky pod stromkem, download, ke stažení, zdarma, Vánoce, Dárky pod stromkem

Doporučené použití klipartu: office, články, Facebook, textové dokumenty, video, seminární práce, openOffice, profilovka, Instagram, avatar, referáty, diář, prezentace, Twitter, škola, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Vánoční stromečky ke stáhnutí, vektor Belize zdarma nebo obrázek Červený telefon zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.