Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dárky pod stromkem (Vánoce) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Dárky pod stromkem stahujte zadarmo

Dárky pod stromkem je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Dárky pod stromkem ve formátu SVG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárky pod stromkem zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dárky pod stromkem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárky pod stromkem ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1133
1280x906
800x567
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 338 067 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Líbí se vám klipart Dárky pod stromkem? Pak se podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Dárky pod stromkem je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Píšťalka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Leguán zelený ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Pryšec nádherný ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, vektor, Dárky pod stromkem, kliparty, ke stažení, Vánoce, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: avatar, památník, pozvánky, oznámení, webové stránky, Adobe Illustrator, letáky, brožury, kalendář, diář, etikety, koláž, prezentace, plakát, corelDraw, prospekty, diplomová práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Diamant ke stažení, klipart Lupič zdarma nebo vektor Uklízečka toalet ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.