Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dárky pod stromkem, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárky pod stromkem zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dárky pod stromkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dárky pod stromkem nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárky pod stromkem zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Dárky pod stromkem ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárky pod stromkem ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1133
1280x906
800x567
500x354
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 338 067 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dárky pod stromkem se nachází v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Veselé vajíčko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Langusta zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Horské kolo ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, ke stáhnutí, klipart, svg, download, free, Dárky pod stromkem, vektor, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, Dárky pod stromkem, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, dokument, Facebook, webové stránky, blog, plakáty, fotokniha, Adobe Illustrator , inkscape, památník, články, avatar, kalendář, textové dokumenty, corelDraw, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Sexy žena ke stáhnutí, ilustrace Jahodník zdarma nebo vektor Slunečnice ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.