Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Merry Christmas, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Merry Christmas zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Merry Christmas. Stahujte klipart Merry Christmas v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merry Christmas zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Merry Christmas ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merry Christmas ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x645
1280x516
800x323
500x202
160x65

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 201 924 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Merry Christmas je v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ovce ke stažení Podívejte se i na obrázek Espresso ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Jetel zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, Merry Christmas, grafika, Merry Christmas, vektor, obrázek, ilustrace, kliparty, download, klipart, svg, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: památník, prezentace, office, dokumenty, pozvánky, kalendář, referáty, plakát, corelDraw, plakáty, openOffice, PowerPoint, profilovka, časopis, word, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek PF 2020 ke stažení, klipart Spokojený kuchař ke stáhnutí nebo ilustrace Barack Obama zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.