Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Merry Christmas (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Merry Christmas zdarma ke stažení

Merry Christmas je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Merry Christmas je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Merry Christmas? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merry Christmas zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Merry Christmas ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merry Christmas ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x645
1280x516
800x323
500x202
160x65

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 201 924 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: inky2010

Tento obrázek s názvem (Merry Christmas) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Merry Christmas je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart ISO ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Motýl na květu zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Kosmonaut ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, download, vektor, Merry Christmas, vektorový obrázek, Merry Christmas, klipart, cliparts, ke stáhnutí, svg, ke stažení, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, Twitter, články, seminární práce, inkscape, blog, pozvánky, dokument, textové dokumenty, video, časopis, Facebook, diář, prezentace, corelDraw, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Tower Bridge ke stáhnutí, obrázek Santa s dárečky zdarma nebo vektor Škrabka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.