Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Merry Christmas (Vánoce) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Merry Christmas stahujte zdarma

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Merry Christmas. Stahujte soubor Merry Christmas ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merry Christmas zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Merry Christmas ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merry Christmas ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x645
1280x516
800x323
500x202
160x65

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 201 924 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: inky2010

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Merry Christmas s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Merry Christmas patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vyplazený jazyk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lučištník ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Slavík ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, vektor, download, Vánoce, zdarma, Merry Christmas, klipart, svg, obrázek, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: vizitky, dokument, Pinterest, inkscape, logo, Zoner Callisto, PowerPoint, Instagram, fotokniha, plakáty, web, Twitter, brožury, prezentace, letáky, kalendář, referáty

Mezi hezké kresby patří i vektor Světlemodrá vlajka ke stažení, obrázek, klipart Indián ke stažení nebo klipart Šikmá věž ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.