Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Světlemodrá stužka (Symboly) ke stažení

Obrázek, klipart Světlemodrá stužka ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Světlemodrá stužka. Stahujte klipart Světlemodrá stužka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlemodrá stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Světlemodrá stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlemodrá stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
267x500
85x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 023 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: barnheartowl

Potěší nás, pokud budete tento klipart Světlemodrá stužka sdílet s jinými lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Světlemodrá stužka je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Rychloměr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Excel ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Treska obecná zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, Světlemodrá stužka, svg, cliparts, download, Symboly, klipart, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: prospekty, profil, Instagram, koláž, profilovka, PowerPoint, Twitter, bakalářská práce, webové stránky, dokumenty, seminární práce, deníček, Adobe Illustrator, pozvánky, eshop, manuály, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Papuchalk zdarma, ilustrace Strašidelné dýně zdarma nebo vektor Akvarijní rybka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.