Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Šipka, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šipka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Šipka. Stahujte klipart Šipka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šipka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šipka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šipka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1173x1600
938x1280
587x800
367x500
117x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 779 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mystica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Šipka se nachází v sekci Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Učitel ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Chlapeček zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Balalajka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, Šipka, zdarma, vektor, vektorový obrázek, cliparts, Šipka, kliparty, free, ke stažení, obrázek, grafika, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakáty, dokumenty, textové dokumenty, Pinterest, profilovka, články, pozvánky, kalendář, office, památník, časopis, seminární práce, Instagram, corelDraw, profil, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Grilování ke stáhnutí, obrázek Mapa Bangladéše zdarma nebo klipart Znamení lev ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.