Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Šipka (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šipka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Šipka. Klipart Šipka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šipka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šipka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šipka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1173x1600
938x1280
587x800
367x500
117x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 779 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: mystica

Líbí se vám klipart Šipka? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Šipka je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Tonometr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Karafiáty ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Tachometr ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Šipka, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, grafika, free, svg, kliparty, vektor, obrázek, Symboly, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, web, Adobe Illustrator, openOffice, wordpress, video, profilovka, avatar, pozvánky, corelDraw, prezentace, PowerPoint, plakáty, textové dokumenty, blog, kalendář

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Konev ke stažení, klipart Kolečko ke stažení nebo ilustrace Hercule Poirot ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.