Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Borůvka (Ovoce) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Borůvka. Vektorová ilustrace Borůvka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Borůvka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvka ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 714 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: ploki

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Borůvka s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Borůvka se nachází v sekci Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Flétna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Masožravá kytka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Tiskárna ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, download, ilustrační obrázek, kliparty, grafika, Borůvka, ke stáhnutí, vektor, cliparts, zdarma, ilustrace, Borůvka, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, corelDraw, seminární práce, PowerPoint, Instagram, plakáty, Pinterest, dokument, web, office, diář, video, pozvánky, prezentace, Adobe Illustrator, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart MPE ke stáhnutí, vektor Zákaz vstupu zdarma nebo obrázek Zelené nůžky zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.