Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Borůvka, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Borůvka. Pakliže si chcete obrázek Borůvka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Borůvka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvka ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 714 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ploki

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Borůvka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Edison ke stažení Podívejte se i na vektor Strom s dárky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kovárna zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, klipart, svg, ke stažení, Ovoce, kliparty, Borůvka, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, vektor, Borůvka, grafika

Doporučené použití klipartu: profil, inkscape, Pinterest, webové stránky, fotokniha, Adobe Illustrator , dokument, web, Facebook, word, textové dokumenty, seminární práce, kalendář, pozvánky, office, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Strýček Sam ke stažení, obrázek 5 euro centů ke stáhnutí nebo klipart M4C zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.