Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Borůvka (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Borůvka. Klipart Borůvka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Borůvka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvka ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 714 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ploki

Tento obrázek s názvem (Borůvka) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Borůvka je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Černý král ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak 9 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Podzimní listí ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Borůvka, grafika, ilustrace, download, cliparts, obrázek, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, Ovoce, vektor, vektorový obrázek, kliparty, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, profilovka, památník, profil, časopis, textové dokumenty, inkscape, avatar, etikety, video, Pinterest, webové stránky, blog, kalendář, Adobe Illustrator, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Abstraktní stromeček ke stažení, vektorový klipart Zimbabwe ke stažení nebo obrázek, klipart Vánoční pohlednice ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku najdete také tam.