Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Borůvka (Ovoce) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Borůvka zadarmo ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Borůvka. Stahujte soubor Borůvka ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Borůvka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvka ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 714 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: ploki

Sdílejte klipart nazvaný Borůvka s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Borůvka se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mnich ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart FLV zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Tmavomodrá vlajka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, Borůvka, vektor, download, zdarma, cliparts, free, ilustrace, grafika, kliparty, klipart, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, avatar, Instagram, word, fotokniha, vizitky, eshop, fotografie, referáty, etikety, diář, pozvánky, vstupenky, magazín, dokumenty, Twitter, deníček

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Modrá ozdoba ke stáhnutí, vektorový obrázek CFG ke stažení nebo vektorový klipart Safír zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.