Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Borůvka (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Borůvka. Vektorová ilustrace Borůvka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Borůvka? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Borůvka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvka ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 714 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: ploki

Obrázek, klipart pojmenovaný Borůvka můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Obrázek Borůvka se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ovce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz mluvení ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Napis LÁSKA zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Borůvka, vektor, Ovoce, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, Borůvka, ilustrace, zdarma, svg, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, klipart, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, office, škola, avatar, PowerPoint, profil, referáty, Facebook, corelDraw, časopis, Twitter, plakáty, wordpress, word, web, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Hnědý vrtulník zdarma, vektorový obrázek Přepravka na psa ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Můra ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.