Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sova (Ptáci) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sova zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Sova. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Sova ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sova zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sova ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sova ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1543
1280x1234
800x771
500x482
160x154

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 411 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: liftarn

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Sova s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Sova se nachází v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Grejdr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čekárna ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Spínací špendlík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, ilustrační obrázek, Sova, ke stáhnutí, vektor, Sova, download, klipart, ke stažení, svg, obrázek, vektorový obrázek, Ptáci, kliparty

Doporučené použití klipartu: word, plakát, dokumenty, web, office, webové stránky, Facebook, časopis, fotokniha, referáty, PowerPoint, textové dokumenty, Instagram, kalendář, plakáty, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Vánoční perníčky zdarma, klipart Květinový stromek ke stáhnutí nebo ilustrace Andílci ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.