Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sova, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sova zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sova. Vektorová ilustrace Sova je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Sova? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sova zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sova ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sova ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1543
1280x1234
800x771
500x482
160x154

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 411 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sova se nachází v sekci Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Nesahat ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kamion zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Jezevčík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sova, free, Sova, svg, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, klipart, cliparts, Ptáci, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, avatar, textové dokumenty, plakát, Twitter, Pinterest, Adobe Illustrator , blog, památník, PowerPoint, seminární práce, profil, openOffice, webové stránky, fotokniha, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Chléb a víno ke stáhnutí, obrázek Sanitka zdarma nebo klipart Baletka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.