Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Sova (Ptáci) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sova bezplatně ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Sova. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sova zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sova ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sova ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1543
1280x1234
800x771
500x482
160x154

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 411 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: liftarn

Potěší nás, pokud budete tento klipart Sova sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Sova patří do kategorie Obrázky, kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Burkina Faso ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Parfém ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Eiffelovka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, free, Ptáci, svg, klipart, kliparty, ilustrace, Sova, obrázek, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: koláž, Instagram, fotografie, katalog, video, články, seminární práce, profil, profilovka, tiskoviny, eshop, logo, etikety, letáky, fotokniha, Zoner Callisto, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Koš s vajíčky zdarma, vektor Prase ke stáhnutí nebo klipart Transamerica Pyramid ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.