Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sova (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sova zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Sova. Vektorový obrázek Sova je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Náš tip. Použijte obrázek Sova v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sova zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sova ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sova ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1543
1280x1234
800x771
500x482
160x154

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 411 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: liftarn

Zaujal vás náš klipart Sova? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Sova je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Narozeniny číslo 2 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dívka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Antilopa zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Sova, Sova, zdarma, download, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, Ptáci, ke stažení, ilustrace, svg, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: diář, pozvánky, avatar, památník, etikety, seminární práce, wordpress, dokumenty, openOffice, referáty, PowerPoint, eshop, webové stránky, profil, blog, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Růžová růže zdarma, klipart Julius Caesar ke stáhnutí nebo ilustrace Stříbrný prsten ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.