Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sova, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sova zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sova. Vektorová ilustrace Sova je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Sova? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sova zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sova ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sova ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1543
1280x1234
800x771
500x482
160x154

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 411 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sova je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vozíčkáři ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sekačka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Červená složka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, obrázek, zdarma, Ptáci, vektorový obrázek, download, vektor, Sova, svg, ke stažení, grafika, ilustrace, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, webové stránky, seminární práce, památník, fotokniha, openOffice, office, Facebook, dokumenty, profil, textové dokumenty, inkscape, corelDraw, plakáty, kalendář, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Mapa Velké Británie ke stáhnutí, klipart Mapa Švédska zdarma nebo ilustrace Žlutý meloun ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.