Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sova, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sova zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sova. Vektorová ilustrace Sova je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Sova? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sova zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sova ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sova ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1543
1280x1234
800x771
500x482
160x154

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 411 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sova je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Semafor červená ke stažení Podívejte se i na obrázek Světová mapa ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Chile zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, vektor, kliparty, Sova, cliparts, zdarma, download, vektorový obrázek, Ptáci, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , plakáty, Instagram, openOffice, corelDraw, word, seminární práce, kalendář, Twitter, textové dokumenty, prezentace, office, časopis, Pinterest, inkscape, články

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Dívka v kostýmu ke stažení, klipart SQL ke stáhnutí nebo ilustrace Zelená ozdoba zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.