Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sova, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sova zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Sova. Obrázek Sova je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Sova v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sova zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sova ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sova ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1543
1280x1234
800x771
500x482
160x154

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 411 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sova je v sekci Kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Růžové srdce ke stažení Podívejte se i na ilustrace Meče a štít ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Buddha zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, vektor, klipart, Sova, cliparts, Sova, grafika, ke stáhnutí, svg, ilustrace, Ptáci, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, web, corelDraw, památník, fotokniha, plakát, prezentace, kalendář, referáty, webové stránky, Adobe Illustrator , profilovka, textové dokumenty, seminární práce, Facebook, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Abstraktní stromek ke stažení, vektor Mapa Mali ke stáhnutí nebo obrázek Pravítko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.