Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 3D obrazec (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3D obrazec zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je 3D obrazec. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D obrazec zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 3D obrazec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D obrazec ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1389
1280x1111
800x695
500x434
160x139

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 306 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte klipart nazvaný 3D obrazec s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart 3D obrazec je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Žluté slunéčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Violista zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Oliver Cromwell ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, 3D obrazec, klipart, Ostatní, ke stáhnutí, zdarma, download, 3D obrazec, obrázek, grafika, cliparts, ke stažení, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, Pinterest, referáty, památník, časopis, eshop, web, blog, seminární práce, profilovka, avatar, openOffice, webové stránky, video, plakát, profil

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Adax ke stáhnutí, klipart Šedivá mašle zdarma nebo ilustrace Švestky zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.