Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 3D obrazec (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3D obrazec zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný 3D obrazec. Klipart 3D obrazec je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D obrazec zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart 3D obrazec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D obrazec ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1389
1280x1111
800x695
500x434
160x139

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 306 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Líbí se vám klipart 3D obrazec? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek 3D obrazec se nachází v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Středověký rytíř ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sněhová vločka ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Kovadlina ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, vektorový obrázek, ke stažení, download, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, grafika, Ostatní, 3D obrazec, free, 3D obrazec

Doporučené použití klipartu: fotokniha, časopis, škola, PowerPoint, Facebook, články, webové stránky, avatar, seminární práce, openOffice, dokumenty, blog, wordpress, eshop, Instagram, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Transamerica Pyramid ke stažení, vektorový obrázek Smajlík ke stažení nebo vektorový obrázek Sókratés ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky najdete také tam.