Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek 3D obrazec (Ostatní) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 3D obrazec zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá 3D obrazec. Klipart 3D obrazec je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D obrazec zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek 3D obrazec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D obrazec ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1389
1280x1111
800x695
500x434
160x139

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 306 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte obrázek, klipart 3D obrazec s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart 3D obrazec je v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zelená kytka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart EFIS panel ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Fialový dárek ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, 3D obrazec, ke stáhnutí, ilustrace, svg, vektorový obrázek, zdarma, klipart, download, ke stažení, kliparty, vektor, obrázek, 3D obrazec, free

Doporučené použití klipartu: časopis, profil, webové stránky, pozvánky, Pinterest, inkscape, fotokniha, Facebook, blog, seminární práce, dokumenty, textové dokumenty, word, diář, památník, škola

Mezi hezké kresby patří i klipart Bez lepku ke stažení, vektor Velikonoční kuře ke stažení nebo obrázek Celer ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.